Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


promocja
Energylandia partnerem tegorocznego Forum Agentów Biur Podroży 
 

Największy w Polsce Park Rozrywki Energylandia w Zatorze to gwarancja najlepszej zabawy dla całych rodzin! Znaleźć tu można aż 4 strefy z atrakcjami podzielonymi na Bajkolandię dla najmłodszych, Strefę Familijną dla całych rodzin, Ekstremalną dedykowaną wszystkim głodnych wrażeń i wysokiej dawki adrenaliny, a także Wodną – Water Park i Tropical Fun.

 
 

Na Gości Energylandii czeka 70 atrakcji na czele z Roller Coasterami, tymi ekstremalnie szybkimi i wysokimi (m.in. największy Mega Coaster w Europie – Hyperion, czy największy wodny Roller Coaster – Speed Water Coaster), jak i delikatnymi dla dzieci i rodzin, a także z potężnymi atrakcjami wodnymi. Wśród nich między innymi Anaconda, największa w Europie Środkowo-Wschodniej przejażdżka potężnymi łodziami z dwoma mega splashami z kilkudziesięciu metrów.

Poza atrakcjami w Parku Rozrywki zobaczyć można spektakularne pokazy kaskaderskie przy użyciu sportowych samochodów, motocykli jak i rowerów BMX, ale także artystyczne występy tancerzy, cyrkowców czy akrobatów. Na najmłodszych czekają teatrzyki, znów dla młodzieży i całych rodzin musicale. 

Park Rozrywki Energylandia to cudowne miejsce na aktywny wypoczynek, który gwarantuje uśmiech na twarzy!

Już dziś zarejestruj się na VII Forum Agentów

Ogólnopolskie Forum Agentów Biur Podróży odbędzie się 21 listopada 2018 r. w warszawskim Radisson Blu Centrum, przy ul. Grzybowskiej 24. 

2018-11-15 09:25:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Jakub Piotrowski z Kępna, właściciel Biura Podróży Kuba Tour »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter