Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


promocja
Najlepsza lekcja ever! - projekt edukacyjny targów TOUR SALON

Odkrywanie Śląska z Tomaszem Zubilewiczem, relacja Szymona „Simona” Radzimierskiego z wyprawy do Etiopii, tworzenie interaktywnej instalacji odwzorowującej podziemne formy natury, warsztaty robotyki i kodowania - te i inne atrakcje czekają na uczniów, którzy w tym roku wezmą udział w Najlepszej lekcji ever! podczas Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON.

 

Najlepsza lekcja ever! to projekt multidyscyplinarny, który pozwala dzieciom i młodzieży poznać świat w niecodzienny sposób. Na targach TOUR SALON zadebiutował podczas tegorocznej edycji wydarzenia. Przyjazna i nieszablonowa forma edukacyjna spotkała się z dużym zainteresowaniem. Dlatego też projekt będzie kontynuowany podczas targów TOUR SALON 2019, które odbędą się dn. 1-3 lutego 2019 na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Zajęcia, które targi TOUR SALON przygotowują ze swoimi partnerami mają nietypowe tematy i formę, dzięki czemu nie ma mowy o nudzie. W programie lekcji m.in.: odkrywanie Śląska z Tomaszem Zubilewiczem, spotkanie z młodym podróżnikiem oraz łowcą przygód Szymonem „Simonem” Radzimierskim – U stóp góry ognia. W ramach dodatkowych zapisów dzieci będą mogły wziąć również udział w warsztatach programowania i obsługi drukarki 3D przygotowanych przez Fundację Projektowania Przestrzeni Edukacyjnej Karolkon oraz zajęciach, organizowanych przez Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu i Uniwersytet im. A. Mickiewicza, podczas których odkrywany będzie wymiar ekologiczny i artystyczny podziemnych form natury.

Zaplanowano także wykład Przyrodnik w podróży, czyli o gorących punktach różnorodności biologicznej na Ziemi oraz spotkanie z pracownikami poznańskiego ZOO, którzy opowiedzą o zwyczajach swoich podopiecznych.

Najlepsza lekcja ever! odbędzie się 1 lutego 2019. Szczegóły na temat projektu i informacje na temat zgłoszenia grup szkolnych znajdują na się na stronie internetowej targów TUTAJ.

Więcej informacji:

www.tour-salon.pl

www.facebook.com/TourSalon

2018-11-27 13:25:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Jakub Piotrowski z Kępna, właściciel Biura Podróży Kuba Tour »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter