Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


PROMOCJA
Study Tour dla dzieci agentów z Biurem Usług Turystycznych BUT


DLACZEGO MY? 

Z powodzeniem działamy na rynku
ponad 2
0 lat. Specjalizujemy się
w organizacji wypoczynku dla dzieci
w wieku od 6-ego aż do 19-ego roku życia, a także wyjazdów pod nazwą BUT18+, na które chętnie jeżdżą ci, którzy już wyrośli z BUT
kolonii i obozów.

Tę ofertę kierujemy do osób już dorosłych, ale jednak bardzo młodych.Klenci wybierają  BUT, bo jesteśmy biurem z tradycjami, praktyką i nowymi pomysłami.

STUDY TOUR, ALE INACZEJ!

Ze względu na specyfikę biura nie organizujemy typowych wyjazdów Study Tour dla agentów. Formuła ze względu na specyfikę biura różni się diametralnie od podobnych imprez.

To nie Wy, a Wasze dzieci lub dzieci Waszych pracowników mają mozliwość przekonać się, jak fajnie jest na wyjazdach z Biurem Usług Turystycznych BUT Warszawa. Tak nietypowe Study Tour dla Dzieci Agentów organizujemy  z powodzeniem od kilku lat. To właśnie Twoje dziecko może wyjechać na nasz obóz w Polsce lub za granicą, skorzystać z okazji wypoczynku i atrakcji, a po powrocie zdać relację z tego, jak było. To aż 10 dni świetnej zabawy dla Waszych dzieci!

 Po tak wnikliwym sprawdzeniu naszej oferty,  bez przeszkód i z pełną wiedzą możesz sprzedawać BUT imprezy młodym Klientom.

 

ZAGRANICZNE STUDY TOUR!

Tego lata do wyboru mamy wiele atrakcyjnych propozycji. Jako jedyni posiadamy w swojej ofercie hotel Gladiola w Złotych Piaskach w pierwszej linii brzegowej, oraz tętniące zabawą Lloret de Mar czy Rimini. Ale prócz standardów oferujemy kilka nowości, między innymi Bośnię i Hercegowinę, Czarnogórę, oraz od lat cieszące się niesłabnącą popularnością: Chorwację, Grecję, Wielką Brytanię.

BUT także dysponuje ofertą samolotową, jedną z najbogatszych wśród organizatorów obozów młodzieżowych. Zapewniamy wyloty z Warszawy i Katowic.

 

STUDY TOUR – POLSKA!

Natomiast w Polsce Wasze dzieci mogą z nami spędzić czas nad Bałtykiem w 4 różnych lokalizacjach: Łeba, Dźwirzyno, Jastarnia, Ustka, ponadto na Mazurach: Kretowiny, oraz od tego roku Piecki, Wiele na Kaszubach. W górach: Szklarska Poręba i Muszyna. W centralnej Polsce Rogowiec i Romanówka dla najmłodszych.

Ponadto, nadążając za trendami w młodzieżowej turystyce, staramy się ściągać gwiazdy. Tobie nic nie mówi Nanami Chan czy też Waksy. Zapytaj się swojego dziecka, co o nich wie i czy przypadkiem nie chciałoby wyjechać na wakacje właśnie z nimi. U nas może to zrobić. Pamiętaj!!! Podczas wakacji z każdej kolonii dla najmłodszych, codzienne relacje na BUT-owym P@MIĘTNIKU z wakacji!

 

PROWIZJE – BLIŻEJ AGENTA!

A od tego roku, aby jeszcze bardziej zachęcić do sprzedaży, wyższy, bardziej przejrzysty system prowizyjny. Szybki kontakt z nami jako organizatorami, czat, gg, telefon, mail. Zapraszamy do kontaktu i sprzedaży.

 

www.KochamWakacje.pl

www.KochamyKolonie.pl

www.But18plus.pl

www.blog.kochamwakacje.pl

pamietnik.but.waw.pl

2019-03-22 10:25:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Przemysław Marczuk z Szamotuł, właściciel Biura Podróży Accord »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter