Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TOUROPERATORZY

Pierwsi klienci Grecosa
polecieli z Modlina

Grecos to kolejny touroperator,który rozpoczął loty czarterowe z Warszawy-Modlina. Wcześniej na taki ruch zdecydował się TUI. Pierwszym rejsem czarterowym Grecosa z lotniska Warszawa-Modlin, obsługiwanym przez Ryanair Sun, klienci polecieli na grecką Kefalonię. Podwarszawski port jest dziesiątym w siatce lotów tego touroperatora. W ramach inauguracji połączenia 180 pasażerów zostało zaproszonych na poczęstunek w greckim stylu, w prezencie otrzymali też książki i mapy Grecji.

Touroperator będzie w bieżącym sezonie latał z Modlina nie tylko na wspomnianą wyspę, ale również na Kretę, do Heraklionu. Biuro podkreśla, że klienci, którzy zdecydują się na rejsy z tego mazowieckiego lotniska, będą mogli skorzystać z darmowego parkingu, ale pod warunkiem dokonania rezerwacji do 14 czerwca.

Dzięki niskim opłatom lotniskowym, zapłacą za wakacje trochę mniej. Inne zalety to krótki czas obsługi, który wynosi średnio 25 minut przy wylocie i powrocie oraz łatwość dojazdu różnymi środkami komunikacji – od samochodów, przez kolej, aż po autobus - podróż z centrum Warszawy trwa do 50 minut. MG

2019-05-31 10:39:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Anna Michalec, właścicielka biura agencyjnego TURKUS w Koluszkach.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter