Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


PERSONALIA

Filip Kaczyński wiceprezesem MOT


Nowego wiceprezesa MOT wybrano jednogłośnie podczas czerwcowego posiedzenia Zarządu Małopolskiej Organizacji Turystycznej. Urodzony w 1987 r. w Suchej Beskidzkiej Kaczyński ma licencjat z politologii w Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej. 

Pod koniec czerwca Małopolska Organizacja Turystyczna zorganizowała posiedzenie zarządu. Głównym punktem było Zwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków MOT, które udzieliło władzom organizacji absolutorium za ubiegły rok.

W czasie sesji uczestnicy dokonali wyboru wiceprezesa organizacji. Został nim Filip Kaczyński. W początkach kariery zawodowej związał się z samorządem, pracując w urzędzie miejskim w Wadowicach i starostwie powiatu wadowickiego. Doświadczenia w samorządzie pobudziły w nim zainteresowanie polityką. Kilkukrotnie startował do władz samorządowych i parlamentu. Pełnił m.in. funkcję posła na Sejm i radnego sejmiku w 2015 r. W 2018 r. wybrany na radnego wojewódzkiego VI kadencji. W Sejmiku Woj. Małopolskiego pełni funkcję przewodniczącego Komisji Edukacji, Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki.

W zarządzie MOT zasiada od stycznia 2019 r. MO2019-07-03 14:29:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Alicja Redlich-Michalska z Kielc, właścicielka Biura Podróży Abex »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter