Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TOUROPERATORZY 2019

Popyt najwyższy od ćwierć wieku. Itaka liderem, TUI rośnie. Czy internet wybierze nowego lidera

W lipcu w ręce czytelników oddamy kolejny raport "Touroperatorzy. Ranking 2019", który stanowi najszerszą na polskim rynku analizę wyników polskich organizatorów turystyki.


Raport "Touroperatorzy. Ranking 2019", w którym - poza analizą trendów na rodzimym rynku turystycznym - przybliżamy działalność organizatorów turystyki aktywnych w Polsce. Jak co roku ranking touroperatorów zawiera szczegółowe dane o rodzimych organizatorach, w tym ich ofercie (również nowościach), liczbie obsłużonych klientów, strukturze sprzedaży (m.in. liczbie agentów, biur franczyzowych i własnych) i potwierdzonych wynikach finansowych (m.in. o osiągniętym obrotach, stratach, wysokości gwarancji ubezpieczeniowej).

Zestawienie powstało na podstawie ankieti oficjalnych dokumentów przesłanych przez przedstawicieli firm turystycznych (i potwierdzonych przez władze tych firm). Co roku redakcja Wiadomości Turystycznych wysyła ankiety do polskich organizatorów - zarówno większych, jak i mniejszych podmiotów, by móc stworzyć ranking prezentujący możliwie jak najszerszy obraz polskiego rynku turystycznego. MO

 

2019-07-04 09:47:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Alicja Redlich-Michalska z Kielc, właścicielka Biura Podróży Abex »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter