Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»LUDZIE
Emirates mają nowych dyrektorów

 

Linie lotnicze Emirates mianowały nowych  
dyrektorów do spraw operacyjnych
i handlowych. Za obszary te odpowiadać będą Adel Al Redha i Adnan Kazim. Z kolei szejk Majid Al Mualla (na zdjęciu) został wiceprezesem ds.międzynarodowych. Wszyscy menedżerowie od lat są członkami kierownictwa Emirates.
                                                                                                                                                          

Adel Al Redha będzie nadzorował pracę wszystkich działów operacyjnych przewoźnika oraz wykonywanie międzynarodowej siatki połączeń. Ma również dbać o efektywność i poprawę wyników grupy. Adnanowi Kazimowi podlegać będą działy Commercial Operations znajdujące się w różnych częściach świata, sprzedaży internetowej, program lojalnościowy Emirates Skywards i Emirates SkyCargo. W dalszym ciągu ma szefować departamentom planowania strategicznego i optymalizacji przychodów.

Szejk Majid Al Mualla będzie odpowiedzialny za relacje z organami państwowymi, branżą, społeczeństwem i urzędami regulacyjnymi, a także za politykę dotyczącą środowiska oraz sprawy międzynarodowe. Ponadto pokieruje zespołami reprezentującymi Emirates w negocjacjach z władzami i służbami ruchu lotniczego oraz rozmaitymi organizacjami branży lotniczej, do których przewoźnik należy. MG

2019-09-05 16:08:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Sylwia Lach-Włodarska, właścicielka Biura Podróży One2Fly Agent Roku 2019 »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter