Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


PATRONAT
Trendy w turystyce zdrowotnej w Lublinie 

7 października w Ecotech Complex w Lublinie odbędzie się kolejne międzynarodowe wydarzenie pt. „International HealthTourism Forum – Lublin 2019” dedykowane turystyce zdrowotnej.

 

Organizatorem Forum jest Miasto Lublin, jako koordynator Klastra Lubelska Medycyna. W wydarzeniu weźmie udział  ponad 100 uczestników, w tym ponad 25 osób prezentujących i panelistów z około 10 państw. Prelegentami będą między innymi eksperci i pośrednicy z  branży z Polski, USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Chorwacji, Ukrainy, Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Z sylwetkami prelegentów można zapoznać się na stronie: www.ihtforum.lublin.eu.

Podczas Forum omówione zostaną aktualne trendy w turystyce zdrowotnej, a także wyzwania i potencjał rynku w tym obszarze. Eksperci, pośrednicy, świadczeniodawcy i przedstawiciele innych podmiotów
z branży podzielą się wiedzą, doświadczeniem i oczekiwaniami wobec swoich partnerów. Omówione zostaną dobre praktyki oraz rola jakości w procesie obsługi pacjenta z uwzględnieniem zastosowania nowoczesnych technologii medycznych. Wymiana wiedzy i doświadczeń w środowisku międzynarodowym ma na celu między innymi poszerzenie wiedzy polskich podmiotów z branży w zakresie specyfiki rynków docelowych i oczekiwań klientów.

Forum będzienie tylko wyjątkową okazją do zapoznania się z aktualnymi światowymi trendami w turystyce zdrowotnej, ale przede wszystkim do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych. Wydarzeniu towarzyszyły będą również spotkania B2B.

Forum w całości prowadzone będzie w języku angielskim. Organizator zapewnia tłumaczenie symultanicznie na język polski.

Wydarzenie uzyskało patronat honorowy Marszałka Województwa Lubelskiego. Wnioski o objęcie patronatem honorowym Forum zostały skierowane również do: Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Sportu i Turystki, Polskiej Organizacji Turystycznej.

Udział w Forum jest bezpłatny. O uczestnictwie w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń (liczba miejsc jest ograniczona).
Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: www.ihtforum.lublin.eu.

 

2019-09-09 15:28:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Sylwia Lach-Włodarska, właścicielka Biura Podróży One2Fly Agent Roku 2019 »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter