Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


LUDZIE

Angela Tanoesoedibjo najmłodszym członkiem indonezyjskiego rządu

Głównym zadaniem nowej wiceminister turystyki będzie wsparcie resortu w promocji dziesięciu nowych destynacji turystycznych w Indonezji.

 

Indonezyjski prezydent Joko “Jokowi” Widodo zakończył formowanie rządu. Kilka dni temu oficjalnie mianował wiceministrów, którzy będą wspomagali prace szefów 12 ministerstw. W zdominowanej przez mężczyzn grupie znalazła się jedna kobieta, to Angela Tanoesoedibjo, którą prezydent mianował na stanowisko wiceministra Turystyki i Kreatywnej Gospodarki.

32-letnia Tanoesoedibjo jest najmłodszym politykiem w obecnym rządzie. To najstarsza córka magnata mediowego i polityka Hary'ego Tanoesoedibjo. Urodziła się w kanadyjskiej Ottawie, Wiceminister ukończyła Politechnikę w Sydnej oraz handel i finanse na University of New South Wales. Pracowała jako dyrektor zarządzający w sieci telewizyjnej RCTI oraz komisarz w firmie inwestycyjnej MNC Investama. Jest zastępcą sekretarza generalnego Indonezyjskiej Partii Jedności (Perindo). W kwietniowych wyborach parlamentarnych bezskutecznie ubiegała się o miejsce w Izbie Reprezentantów. MO

2019-10-31 12:57:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»»Paweł Bączek, prezes zarządu JAN-POL Incoming Tour Operator.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter