Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


REGIONY
WOT szkolił z współpracy z osobami niepełnosprawnymi

W Zamku w Rydzynie 17 października odbyło się spotkanie pracowników wielkopolskich punktów informacji turystycznej pod hasłem „Regionalny punkt informacji turystycznej – kompetencja i dostępność”.

 

Wielkopolska Organizacja Turystyczna, inicjator szkolenia, zaprosiła do współpracy prelegentów-praktyków: p. dr hab. Alinę Zajadacz – eksperta planowania i informowania uniwersalnego oraz p. dr. Lecha Furmaniuka – wykładowcę i fizjoterapeutę, m.in. trenera rugby na wózkach i współautora programu usprawniania na obozach aktywnej rehabilitacji. Tematem przewodnim wykładu, warsztatu i krótkiej wizyty studyjnej była turystyka dostępna i włączająca, ze szczególnym uwzględnieniem komunikacji i współpracy z osobami niepełnosprawnymi. Wskazówki i spostrzeżenia sformułowane podczas części warsztatowej zostały zweryfikowane przez uczestników już podczas krajoznawczego zwiedzania, zorganizowanego przez Organizację Turystyczną Leszno – Region.

W Wielkopolsce działa 15 punktów informacji turystycznej certyfikowanych zgodnie ze standardami Polskiej Organizacji Turystycznej, która wraz z Wielkopolską Organizacją Turystyczną była współorganizatorem szkolenia.

2019-10-31 14:51:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»»Paweł Bączek, prezes zarządu JAN-POL Incoming Tour Operator.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter