Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 

»


WARSZTATY
W Poznaniu trwa Europejskie Forum Agentów Turystycznych

Rozmowy stolikowe i warsztaty na temat wybranych destynacji europejskich to dla amerykańskich biur podróży szansa na poznanie oferty turystycznej Starego Kontynentu.

 

Do stolicy Wielkopolski zjechało 80 amerykańskich biur podróży, które przez dwa dni prowadzić będą rozmowy z ponad 50 wystawcami z Europy, m.in. z Czech, Chorwacji, Rosji, Hiszpanii, przede wszystkim jednak z Polski. Wśród Amerykanów podróżujących po Europie rośnie zainteresowanie mniej znanymi kierunkami Starego Kontynentu, stąd konieczność rozwijania przez biura oferty o nowe destynacje.
Podczas warsztatów amerykańscy uczestnicy poszukują informacji na temat potencjału turystycznego wybranych kierunków, ze szczególnym uwzględnieniem oferty kulturową/historycznej i wellness&spa.
Współorganizujący to wydarzenie – Polska Organizacja Turystyczna i Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna – wierzą, że efektem warsztatów będą nie tylko wzrosty w liczbie  amerykańskich turystów w Polsce, również większa rozpoznawalność Polski jako kierunku turystycznego. Póki co wiedza o naszej ofercie, nawet wśród przedstawicieli amerykańskiej branży turystycznej, jest mała.
Warsztatom towarzyszą prelekcje oraz wizyty studyjne. Amerykanie mają odwiedzić m.in. Gdańsk, Kraków,Warszawę, Toruń i Bydgoszcz. MO  

2019-11-13 11:46:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Sylwia Lach-Włodarska, właścicielka Biura Podróży One2Fly Agent Roku 2019 »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter