Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


PROMOCJA
Pierwszy pocovidowy, zagraniczny wyjazd dla agentów turystycznych i pracowników polskich biur podróży 


Study Tour na Słowację i do południowej Polski wyruszy już 02.07.2020.


Wśród miejsc, które odwiedzą agenci turystyczni znajdą się m.in. obiekty zlokalizowane w następujących miejscowościach: Wisła, Ustroń, Jawor, Szczyrk, Zakopane, Jasna, Chopok, Beszenowa, Liptovski Mikulasz.


„Biuro podróży Nekera już za tydzień zorganizuje pierwszy od czasu otwarcia granic branżowy, zagraniczny wyjazd dla swoich 1600 agentów sprzedających ofertę turystyczną. Chcemy pokazać nie tylko piękno południowej części naszego kraju, m.in. bazę noclegową w Sudetach i Tatrach, ale także uroki podróżowania do naszych południowych sąsiadów, którzy otworzyli już swoje granice i oczekują na turystów z Polski. Naszym celem jest, aby podczas inspekcji obiektów hotelowych i atrakcji wakacyjnych partnerzy handlowi osobiście przekonali się jak wygląda dzisiaj, w nowej rzeczywistości i w świetle zmian po pandemii, przekraczanie granicy, funkcjonowanie hoteli, restauracji czy jakość świadczonych usług. Uważam, że niezwykle ważne jest „odczarowanie” wyjazdów dla Polaków: jesteśmy narodem uwielbiającym wyjazdy i podróże, teraz należy świadomie i odpowiedzialnie po prostu pojechać na swoje wakacje” – przekonuje Maciej Nykiel, prezes touroperatora Nekera.

„Zachowamy wszelkie konieczne środki bezpieczeństwa i bezwzględny reżim sanitarny podczas całego wyjazdu. Trasy przejazdów i wizyty w hotelach zostały zaplanowane w taki sposób, aby spełniały rygorystyczne wymogi i wytyczne epidemiologiczne, obowiązujące w obydwu krajach. Bezpieczeństwo naszych klientów, agentów i pracowników jest dla nas priorytetem” – zapewnia Artur Rezner, dyrektor handlowy w Nekera.

Część Polaków spędzi swoje tegoroczne wakacje w Polsce, ale od ubiegłego tygodnia możemy już swobodnie podróżować po większości krajów europejskich w ramach strefy Schengen. Wielu turystów z naszego kraju planuje jeszcze w tym roku odwiedzić własnym samochodem Chorwację, Bułgarię, Grecję, Włochy, Czechy, Węgry i Słowację. Bezpieczny dojazd do wszystkich tych krajów autem z Polski jest możliwy już dzisiaj – komentuje Nykiel i dodaje: - od lipca będzie także możliwe organizowanie lotów do najpopularniejszych kurortów zlokalizowanych nad Morzem Śródziemnym. Ograniczenia administracyjne przestały już w Europie obowiązywać: zachowajmy rozsądek i procedury zdrowotne, ale ruszajmy wreszcie na wakacje!

 

2020-06-23 13:00:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Anna Michalec, właścicielka biura agencyjnego TURKUS w Koluszkach.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter