Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


LUDZIE
Andrzej Gut-Mostowy ponownie sekretarzem stanu w Ministerstwie Rozwoju

Powołanie Andrzeja Guta-Mostowego na sekretarza stanu w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii ma związek ze zmianami organizacyjnymi jakie przeszedł niedawno resort.


19 listopada minister rozwoju, pracy i technologii, Jarosław Gowin, mianował Andrzeja Guta-Mostowego sekretarzem stanu w tym resorcie i pełnomocnikiem Prezesa Rady Ministrów do spraw promocji polskiej marki. Jego powołanie na to stanowisko to wynik zmian w ministerstwie do jakich doszło kilka miesięcy temu. Z resortu (wtedy Ministerstwa Rozwoju) odeszła dotychczasowa minister, Jadwiga Emilewicz, zastąpił ją Jaroslaw Gowin. Sam resort poszerzył swoją działalność o sferę pracy i technologii.
Andrzej Gut-Mostowy po raz pierwszy na stanowisko sekretarza stanu został powołany w początkach tego roku. W ostatnich miesiącach jego działalność koncentrowała się na rozmowach z przedstawicielami branży turystycznej i opracowywaniu rozwiązań pomocowych dla tego sektora gospodarki. Jest współtworcą Polskiego Bonu Turystycznego.
Sekretarz stanu jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunkach gospodarka turystyczna i gospodarka regionalna. Na przełomie lat 90. i 2000 byl związany z samorządem lokalnym. Pracował jako radny woj. malopolskiego i radny miasta Zakopane. MO

2020-11-20 08:49:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Forum Biur Podróży przeniesione na marzec 2021

Czytaj cyfrowe wydania Wiadomości Turystycznych >>>


Sylwetka

»»Małgorzata Robak, właścicielka biura podróży Gosia Tour w Brzesku.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter