Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


SEZON ZIMA 2020/21

Tui poleci na Wyspy Zielonego Przylądka 

TUI Poland wprowadził właśnie wyjazdy na Wyspy Zielonego Przylądka – na wyspę Sal. Pierwszy wylot odbędzie się 14 marca z Warszawy. Klienci polecą samolotami Enter Airu.

Za tygodniowy pobyt w pięciogwiazdkowym nowo wybudowanym hotelu RIU Palace Santa Maria z all inclusive trzeba zapłacić 3161 zł za osobę dorosłą. Biuro podróży mocno promuje ten hotel – przypomnijmy, Grupa TUI jest udziałowcem w sieci RIU.

By wjechać na Wyspy Zielonego Przylądka, trzeba wylegitymować się negatywnym wynikiem testu PCR lub antygenowego na covid-19, który został wykonany nie wcześniej niż 72 godz. przed wylotem. Badanie musi być przedstawione w języku angielskim lub innym honorowanym przez linię lotniczą lub kraj docelowy. Klienci muszą również wypełnić deklarację zdrowia oraz formularz elektroniczny, a także opłacić podatek – Airport Security Tax. 

Touroperator poszerza ofertę na Karaiby - od 3 marca zabierze klientów z Katowic do Dominikany. Do wyboru są pobyty 10- lub 11-dniowe, rejsy będą realizowane LOT-owskim dreamlinerem. MG

2021-02-17 09:52:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»»Mariola Linde, właścicielka Polskiego Biura Podróży w Olsztynie.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter