Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


LINIE LOTNICZE
Emirates dokładają kolejne połączenie z Warszawą


Od 25 marca linie Emirates będą latały z Warszawy do Dubaju cztery razy w tygodniu – w środy, czwartki (nowe połączenie), piątki i niedziele. Pasażerowie polecą szerokokadłubowymi samolotami Boeing 777-300ER.

Z połączeń Emirates korzystają nie tylko klienci indywidualni ale też touroperatorzy, którzy wysyłają turystów do Dubaju i do innych miejsc w Azji, Afryce i Australii, do jakich z ZEA lata przewoźnik. W tej chwili jest ich ponad 90, wśród nich Malediwy, Sri Lanka, czy Zanzibar.

Przewoźnik oferuje elastyczne warunki podróżowania – dla rezerwacji z wylotem do 30 września tego roku można wprowadzać zmiany na przykład w zakresie terminu podróży lub przedłużyć ważność biletu o dwa lata. Dodatkowo od 1 grudnia 2020 roku klienci są objęci ubezpieczeniem od wielu ryzyk i ochroną na wypadek zachorowania na covid-19. Osoby, które przed wylotem z Dubaju potrzebują wyniku badania PCR na koronawirusa za okazaniem karty pokładowej lub biletu mogą go wykonać w klinikach w emiracie korzystając ze stawek specjalnych. MG

2021-02-18 11:38:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»»Mariola Linde, właścicielka Polskiego Biura Podróży w Olsztynie.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter