Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


REGIONY

Powstaje Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemi Kamiennogórskiej
 

W połowie lutego wybrano zarząd LOT Ziemi Kamiennogórskiej, która ma zadbać o promocję i rozwój turystyki na obszarze gmin i powiatów zlokalizowanych na Ziemi Kamiennogórskiej, w aglomeracji wałbrzyskiej.


Na czele zarządu stowarzyszenia stanął Grzegorz Żurek, wiceprezes fundacji Europejska Perła Baroku. W zarządzie znaleźli się ponadto Patryk Straus, Jarosław Gęborys, Janusz Chodasewicz, Wiesław Cepielik i Jarosław Bona, a komisję rewizyjną tworzą Ewa Kocemba, Teresa Sobala i Bożena Pełdiak.

Aby formalnie zarejestrować stowarzyszenie potrzebna jest jeszcze rejestracja sądowa. Wniosek o wpis do KRS ma być wkrótce złożony.

Biuro stowarzyszenia mieścić się będzie na terenie Pocysterskiego Opactwa w Krzeszowie. Obecnie w szeregach LOT są samorządy: gmina i powiat kamiennogórski,gminy Marciszów i Lubawka, także turystyczna trasa podziemna Projekt Ardo, Centrum IT Sudety.pro, Stowarzyszenie Kwiat lnu oraz kościół w Krzeszowie. Członkowie stowarzyszenia liczą, że wkrótce dołączą również przedsiębiorcy turystyczni. MO, foto www.facebook.com/KamiennaGora

2021-02-19 09:03:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»»Mariola Linde, właścicielka Polskiego Biura Podróży w Olsztynie.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter