Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


PERSONALIA
Artur Grocholski zrezygnował z zarządu OSAT


Artur Grocholski, współzałożyciel i wieloletni prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych nie jest już w zarządzie organizacji. Decyzję, ze skutkiem na 15 lutego tego roku, podjął z powodów osobistych. W dalszym ciągu pozostaje jednak członkiem stowarzyszenia.

OSAT powstał w 2012 roku – jego założycielami obok Artura Grocholskiego byli też Marek Kamieński (odsunął się od turystyki w lutym tego roku. Tuż przed tą decyzją został powołany na przewodniczącego Rady Ekspertów ds. Turystyki, przez chwilę był też etatowym doradcą prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej), Monika Hiszpańska, Joanna Kucińska oraz Andrzej Gryżewski. Gryżewski był pierwszym prezesem OSAT-u – funkcję tę pełnił przez rok, później zastąpił go na stanowisku właśnie Artur Grocholski. Ustąpił z niego w 2018 roku, wówczas stery przejął Marcin Wujec.

Zarząd OSAT-u tworzą w tej chwili, poza Marcinem Wujcem, Monika Hiszpańska (odpowiada za zarządzanie zasobami ludzkimi), Marcin Chiliński (zajmuje się współpracą z firmami z otoczenia branży turystycznej i PR) oraz Artur Kostrzewski (zakres działań to ochrona danych osobowych i procesy informatyczne). MG

2021-02-22 13:04:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»»Mariola Linde, właścicielka Polskiego Biura Podróży w Olsztynie.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter