Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


LINIE LOTNICZE

Kierunki turystyczne wchodzą na stałe do rozkładów lotówRiwiera Turecka, Sycylia, Ibiza, Majorka, czy Mykonos – kierunki, które do tej pory pojawiały się raczej w rozkładach czarterowych linii lotniczych, wchodzą na stałe do programów.

Austrian Airlines poinformował, że włącza te kierunki do swojej regularnej oferty na przyszłe lato. Na Majorkę w tej formule będzie można polecieć od sezonu zimowego, a loty do Malagi w Hiszpanii i do Neapolu we Włoszech już są w rozkładzie rejsowym.

Pasażerowie będą mogli korzystać z warunków oferowanych przez Austrian przy lotach regularnych, czyli np. kupować miejsca w klasie ekonomicznej lub biznes. Podobnie jak na innych trasach krótkiego i średniego zasięgu, także na tych posiłki i napoje będą dostępne w ramach programu Austria Melangerie. To nowość, wprowadzona do oferty wiosną tego roku – klienci zamówią na pokładzie jedzenie z karty podobnie jak to robią w restauracji.

Od końca października Austrian będzie latał też kilka razy w tygodniu do krajów egzotycznych – m.in. na Mauritius, Malediwy i do Cancun. MG

2021-09-09 07:23:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»EWA ZIELIŃSKA
, właścicielka biura turystycznego Podróże w Olsztynie. » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter