Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


BRANŻA
Konkurs grantowy wesprze przedsiębiorców z Pomorza

Agencja Rozwoju Pomorza ogłosiła konkurs grantowy dla pomorskich firm z branży czasu wolnego. Granty umożliwią beneficjentom realizację inwestycji prowadzących do odbudowy i rozwoju potencjału przedsiębiorstw oraz zwiększenia ich odporności na kryzys gospodarczy wywołany przez pandemię COVID-19. 

Wnioski o udzielenie grantu mogą wysyłać od 26 sierpnia do 5 września br. uprawnione podmioty. Są nimi mikro- i mali przedsiębiorcy świadczący m.in. usługi hotelowe i noclegowe, gastronomiczne, transportowe, pilockie i przewodnickie, działalność targową i wystawienniczą, rekreacyjną oraz artystyczną, także agenci, pośrednicy i organizatorzy turystyczni oraz prowadzący informację turystyczną. Do udziału w konkursie zaproszone są też organizacje i stowarzyszenia turystyczne prowadzące działalność gospodarczą związaną z branżą czasu wolnego. Wnioskodawcy mogą otrzymać maksymalne dofinansowanie na poziomie 70 proc. kwoty wydatków na projekt, tj. minimalnie 25 tys., ale nie więcej niż 160 tys. zł (Łączna pula środków – 30 mln zł).  

Granty będą przyznane w ramach projektu „IMPULS – odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego” dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. MO

2022-08-12 08:51:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Sylwetka

»
»PRZEMKO NIEWIADOMSKI
, Agent Roku 2021, dyrektor biura Bon Voyage w Poznaniu. » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter