Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


ZIMA 2022/2023

Szczyrk szykuje się na sezon zimowy


Trzy największe szczyrkowskie ośrodki narciarskie szykują się do sezonu zimowego. Start sezonu jest planowany na 17 grudnia. Jak informują ich właściciele, na turystów czekają nowości, ceny karnetów wzrosły, "ale nie są one aż tak wysokie, jak się wszyscy spodziewali".

W Szczyrk Mountain Resort Powstała specjalna aplikacja Gopass, która ma usprawnić proces zakupu karnetów i uatrakcyjnić pobyt narciarzy w ośrodku. Postawiono też automaty do odbioru karnetów, co przez co narciarze nie będą musieli czekać w kolejkach do kas, by je odebrać, jak było to dotychczas. Kontynuowana będzie opcja jazdy po świeżym sztruksie oraz wieczorne szusowanie. Na 2 kwietnia 2023 r. planowane jest natomiast uroczyste zakończenie sezonu. W COS Skrzyczne na narciarzy czeka przebudowana najstarsza trasa tego ośrodka – i jedna z najstarszych w Polsce – Ondraszek. Zwiększono też liczbę armatek naśnieżających stoki. Beskid Sport Arena Szczyrk, poza dodatkowymi armatkami, zaoferuje odwiedzającym codzienną poranną jazdę od godz. 7.00 i możliwość sprawdzenia się w slalomie w każdą sobotę.

W tym sezonie Szczyrk nie będzie oferował darmowej komunikacji między ośrodkami narciarskimi. MO, foto Szczyrk Mountain Resort

2022-11-28 12:29:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Sylwetka

»
»KRYSTYNA JUSZKIEWICZ
, Biuro Usług Turystycznych i Artystycznych Perfekt w Bolesławcu» więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter