Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


LINIE LOTNICZE

Linie lotnicze SkyUp zarejestrowane w UELinie lotnicze SkyUP MT należące do ukraińskiego przedsiębiorstwa będącego właścicielem Join UP! zostały zarejestrowane na Malcie. To oznacza, że posiadają unijny certyfikat operatora lotniczego.

Air Operator Certificate (AOC), Continuing Airworthiness Management Organization certificate (CAMO), i Air Operator License (AOL) to trzy licencje, które otrzymały linie lotnicze SkyUP MT. Siedziba firmy znajduje się na Malcie, dzięki nowej rejestracji przewoźnik może w pełni działać na rynkach Unii Europejskiej i tworzyć swój własny program.

Pierwszy samolot należący do nowo zarejestrowanej spółki ma napis „Siła wolności”, co ma mieć wymiar symboliczny. Jak tłumaczy Oleksandr Alba, współwłaściciel SkyUp Airlines, jego firma jest pierwszą w historii ukraińskiego lotnictwa, które ma rejestrację w Unii Europejskiej. To otwiera nowe możliwości i pozwala lepiej skalować biznes. - Naszą ambicją jest pokazanie całemu światu, że ukraińska marka może konkurować z europejskimi, a w dłuższej perspektywie czasowej być uznana za najlepszą w Europie i na świecie dzięki wyjątkowym usługom – dodaje. MG

2023-05-08 08:21:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter