Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


PERSONALIA

Anex Tour ma nową dyrektor sprzedaży B2BMagdalena Raszewska objęła stanowisko dyrektora sprzedaży B2B w Anex Tour. Z turystyką związana jest od 2006 roku, a przez te lata pracowała zarówno w biurach agencyjnych jak i touroperatorskich.

Magdalena Raszewska doświadczenie zdobywała między innymi w Coral Travel, gdzie odpowiadała za współpracę agencyjną, a także w GTS, a ostatnio w Nomade, gdzie jako menedżer sprzedaży rozwijała sieć agencyjną w centralnym i północnym regionie Polski.

- W Anex Poland stawiamy na ludzi z doświadczeniem w branży turystycznej. Jestem pewna, że transfer Magdy - tak świetnej menedżerki sprzedaży to strzał w dziesiątkę. Doskonale sprawdzi się w tworzeniu strategii rozwoju firmy i podtrzymywania dobrych relacji z agentami turystycznymi – mówi Dominika Jurkowska, zastępca dyrektora generalnego Anex.

- Anex ma ogromny potencjał, żeby zdobywać polski rynek, dlatego zdecydowałam się na współpracę. Ma świetny produkt, własną linię lotniczą i wiele innych plusów, ale potrzebaodpowiednich rąk, żeby pokierować współpracą agencyjną i rozwijać się na tym polu. Wiem, jak ważne są relacje międzyludzkie i podtrzymywanie kontaktu z agentami dlatego cieszę się, że jestem w tym miejscu – dodaje Magdalena Raszewska. MG

2023-05-22 15:04:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»


»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter