Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


MATERIAŁ PARTNERA

Zimowe loty Corendon Airlines
od 1 listopada 2023

Linie Corendon Airlines, przewożąc co roku miliony europejskich turystów do najpopularniejszych miejsc wakacyjnych, w tym przede wszystkim do Turcji, otworzyły sprzedaż zimowych lotów dla tych, którzy chcą wcześnie zaplanować ferie zimowe. Program sezonu zimowego 2023/24 Corendon Airlines będzie obejmował bezpośrednie loty z Polski, Niemiec i Austrii do Turcji, Egiptu i na Wyspy Kanaryjskie.

W sprzedaży ponad 700 tysięcy miejsc

Oferując opcje dla podróżnych, którzy chcą cieszyć się słońcem w sezonie zimowym, Corendon Airlines ambitnie przygotowuje się do wejścia w sezon 2023/24. W związku z tym, że sezon letni rozpoczął się w 2023 roku później niż w latach poprzednich, a ceny hoteli zostaną zrewidowane w kierunku zimowym, oczekuje się, że popyt na urlop przesunie się w tym roku na jesień, a nawet zimę, tym samym sezon zimowy będzie zapowiadał się lepiej niż w poprzednich sezonach. Corendon Airlines również wchodzi w sezon zimowy z programem wysokich lotów i wystawia na sprzedaż ponad 700 tysięcy miejsc.

Dyrektor handlowy Corendon Airlines Mine Aslan: „Pragniemy zaoferować naszym pasażerom wysokiej jakości i komfortowe doświadczenie lotu bezpośredniego”

Zajmując 131. miejsce w przeglądzie Capital500, które obejmuje 500 największych prywatnych firm w Turcji, linia lotnicza stale zwiększa swój wskaźnik sukcesu. Wskazując, że Corendon Airlines dzięki swojej rosnącej co roku marce w sektorze turystycznym, dyrektor handlowy Corendon Airlines, Mine Aslan, powiedziała: „Jak każdej zimy przewozimy naszych  pasażerów  bezpośrednimi lotami do najpopularniejszych miejsc wakacyjnych w Europie i na świecie. Tej zimy zaoferujemy europejskim turystom różnorodne produkty, utrzymując nasze bazy lotnicze w Düsseldorfie, Kolonii, Hanowerze, Norymberdze i Hurghadzie oraz w Antalyi. Po udanym sezonie letnim przygotowaliśmy mocny program, przewidując, że popyt na wakacje będzie trwał jeszcze długo. Będziemy nadal oferować naszym pasażerom bezpieczne i komfortowe loty, regularnie odnawiając i odmładzając naszą flotę”.

Rozkłąd lotów z Polski w sezonie zimowym od 1 listopada 2023 do 30 marca 2024 wygląda następująco:

-         WAW-AYT  XC8170  08:55-13:50 w każdą sobotę

-         AYT-WAW  XC8169  06:55-07:55 w każdą sobotę

-         KTW-AYT  XC8168  08:55-13:40  w każdą sobotę

-         AYT-KTW  XC8167  07:00-07:55  w każdą sobotę

Szczegółowe informacje dotyczące lotów Corendon Airlines w sezonie zimowym 2023/24 czekają na pasażerów na stronie internetowej corendonairlines.com oraz w autoryzowanych biurach podróży.
2023-08-18 09:46:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»

»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter