Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TOUROPERATORZY

Rainbow poleci z Katowic na wenezuelską MargaritęBezpośrednie loty z Katowic na wyspę Margaritę w Wenezueli rozpoczną się 10 listopada i będą realizowane do 29 marca przyszłego roku. Rainbow wyczarterował na potrzeby tego połączenia 299-miejscowego airbusa A330-200 od hiszpańskiej linii lotniczej Plus Ultra.

Łącznie w sezonie zimowym Rainbow będzie oferować z Katowic loty do sześciu dalekich krajów: na Kubę, do Meksyku, Wietnamu, Dominikany, Tajlandii i do Wenezueli.

Trasy do Cancun, Puerto Platy i Bangkoku obsługiwane będą za pomocą 252-miejscowego Boeinga 787-8 Dreamliner PLL LOT. Z kolei na Margaritę, do Phu Quoc oraz do Varadero turyści z katowickiego lotniska polecą szerokokadłubowym Airbusem A330-200 linii lotniczej Plus Ultra.

- Wenezuelska wyspa Margarita jest niekwestionowaną królową nadchodzącej zimy – mówi Maciej Szczechura, prezes Rainbow Tours. - Ogromne zainteresowanie tym karaibskim kierunkiem w ogóle nas nie dziwi - klientów przyciągają rozległe białe plaże otoczone bujną zielenią, egzotyczna kuchnia, atrakcyjne obiekty hotelowe, a wszystko to w bardzo dobrej cenie. Ze względu na tak duże zainteresowanie Margaritą zdecydowaliśmy się uruchomić nowe połączenie: Katowice - Porlamar, dzięki czemu jeszcze więcej klientów będzie miało szanse zakochać się w Wenezueli - dodaje.

- Coraz chętniej i coraz dalej latamy zimą na wakacje – zauważa Artur Tomasik, prezes Zarządu Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego SA, firmy zarządzającej Katowice Airport.. - Cieszy nas fakt, że oferta dalekodystansowych czarterów z wylotem z Katowice Airport spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem klientów i dzięki temu jest sukcesywnie rozwijana, tutaj zdecydowanym liderem jest Rainbow. Katowickie lotnisko to największy port w Polsce w segmencie przewozów czarterowych. Aktualna prognoza przewiduje, że tylko w tym roku na 5,4 mln pasażerów w ruchu ogółem, rekordowe 2,3 mln będą stanowili klienci biur podróży – informuje. MG

2023-08-21 13:53:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»

»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter