Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TRENDY

Brytyjczycy chcą odwiedzać Kraków. Już kupują wycieczki na Zimę 2024/25W odpowiedzi na „duży popyt” linie lotnicze Jet2.com i touroperator z tej samej grupy Jet2CityBreaks wprowadziły do sprzedaży „największy w historii” program wypadów do miast na Zimę 2024/25. Znalazło się w nim dziewięć kierunków, w tym Kraków.

Poza stolicą Małopolski w ofercie podróży do miast pojawiają się Ateny, Barcelona, Budapeszt, Paryż, Praga, Rzym, Wiedeń i Wenecja z wylotami z Birmingham, East Midlands, Glasgow, Leeds Bradford, Manchester, Newcastle i Londyny Stansted. Do Krakowa loty będą realizowane z sześciu lotnisk: Birmingham, East Midlands, Glasgow, Leeds Brandford, Manchester i Newcastle – z każdego do dwóch rejsów tygodniowo.

Jak mówi prezes Steve Heapy, oferta na koleją zimę już została wprowadzona i poszerzona, bo zarówno klienci jak i agenci zgłaszają zapotrzebowanie na produkt z tak dużym wyprzedzeniem. Program obejmuje 600 tys. miejsc, czyli o 10 proc. więcej niż na nadchodzący sezon. Klienci w pakiecie otrzymują przelot w opcji z bagażem nadawanym i podręcznym oraz zakwaterowanie w hotelach o standardzie do dwóch do pięciu gwiazdek.

Prezes zauważa, że coraz więcej osób szuka wyjazdów zorganizowanych w ramach city breaków, dlatego jest on przekonany, że ta oferta będzie się bardzo dobrze sprzedawać. MG

2023-08-28 06:27:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»

»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter