Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


X FORUM BIUR PODRÓŻY

Schmetterling partnerem X Forum
Biur Podróży

Serdecznie zapraszamy na rozmowy biznesowe z przedstawicielami firmy Schmetterling w ramach X Forum Biur Podróży w Warszawie.

Schmetterling to największe w Europie, niezależne, zarządzane przez właścicieli przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą usług turystycznych oraz tworzeniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla biur podróży. W liczbach oznacza to: ponad 4000 biur podróży, współpraca w 29 krajach i oddziały firmy w 9 krajach Europy.

Kluczem naszego sukcesu jest partnerstwo „jak równy z równym”. U nas otrzymają Państwo dostęp do oferty wszystkich niemieckich i wielu międzynarodowych organizatorów turystycznych oraz możliwośc rezerwacji produktów dodatkowych (rejsy, domki wakacjne, parkingi, wynajem samochodów, bilety autokarowe itd.). Oferujemy atrakcyjne warunki prowizyjne, wsparcie sprzedażowe, szkolenia, wysyłkę katalogów czy wyjazdy studyjne.

Przyszłość należy do silnych, niezależnych i nowoczesnych biur podróży. Tylko takie będą się mogły utrzymać na dłużej w naszej branży i stawić czoła wielkim koncernom internetowym. Dlatego nasze relacje bazują na uczciwej współpracy, do której każda ze stron przyczynia się swoim zaangażowaniem i pasją.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego stolika podczas X Forum Biur Podróży w Warszawie. Będzie to idealna możliwość porozmawiania o korzyściach płynących z członkostwa w kooperacji biur podróży, poznania rozwiązań technologicznych czy po prostu zadania nam pytań.

 

Nasze dane kontaktowe:

Telefon: +48 71 75 75 054

E-Mail:  info@schmetterling-polska.de

www.schmetterling.pl


X Forum Biur Podróży odbędzie się 22 listopada w Courtyard by Mariott Warsaw Airport w Warszawie2023-11-15 08:38:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»


»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter