Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


LINIE LOTNICZE

Wizz Air: Na Chopinie obsłużyliśmy już 30 mln pasażerówOd rozpoczęcia działalności na Lotnisku Chopina w 2004 roku, Wizz Air przewiózł już 30 mln pasażerów. Przewoźnik bazuje w porcie 11 samolotów i oferuje w sumie 56 tras do 24 krajów. Mowa zarówno o kierunkach europejskich, jak i poza Starym Kontynentem – konkretnie o Maroku. Z usług linii korzystają zarówno podróżujący prywatnie jak i służbowo.

- Świętujemy dzisiaj w Polsce wyjątkowy sukces – mówi Sasha Vislaus, corporate communications manager w Wizz Air. - Jesteśmy dumni, że przez ostatnie 19 lat 30 milionów pasażerów skorzystało z niskokosztowych opcji podróży na trasach z i do Warszawy oraz doświadczyło wysokiego poziomu obsługi. Stale staramy się rozbudowywać naszą siatkę połączeń, usprawniać działania i wyznaczać nowe standardy w branży lotniczej – dodaje.

- Cieszymy się, że właśnie na naszym lotnisku zostanie obsłużony 30 milionowy pasażer linii Wizz Air, z którą nasz port współpracuje już ponad 19 lat – komentuje Michał Witkowski, zastępca dyrektora Lotniska Chopina. - Warszawa była jednym z pierwszych miast, w których ten przewoźnik rozpoczął działalność w Polsce. Obecnie jest to drugi największy przewoźnik pod względem liczby obsługiwanych pasażerów, który oferuje szeroko rozbudowaną siatkę połączeń, w której każdy znajdzie dla siebie interesujący kierunek – zaznacza. MG

2023-11-17 07:35:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»


»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter