Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»

Wybieramy folder roku

Redakcja Wiadomości Turystycznych ogłasza drugą edycję konkurs Róża Regionów 2012 na najlepsze wydawnictwo promocyjne gminy, miasta, regionu.

Wydawnictwa są najbardziej klasyczną formą prezentowania walorów turystycznych. Bardzo często to właśnie one mają decydujący wpływ na decyzję o wyborze kierunku wyjazdu lub miejsca spędzenia urlopu. Dlatego przy ich tworzeniu tak ważny jest stały rozwój i poszukiwanie nowatorskich rozwiązań. Koncepcja, projekt i realizacja powinny przynosić twórcom nie tylko radość, ale i wymierne korzyści marketingowe.

Konkurs Róża Regionów, którego druga edycja odbędzie się w tym roku, ma zwrócić uwagę na jakość promocji naszego kraju. Oceniając foldery promujące miasta, regiony i lokalne produkty turystyczne, chcemy wspierać rozwój wysokich standardów prezentowania walorów turystycznych. Pragniemy, by wydawnictwa były estetyczne, dobrze zorganizowane i skuteczne. Z tego względu, wykorzystując doświadczenie ekspertów, ocenimy poziom, jaki prezentują foldery polskich miast i regionów w tym zakresie.

Propozycja udziału w konkursie skierowana jest do wsi, miast i regionów, ale także do lokalnych i regionalnych organizacji turystycznych. Jego wyniki zostaną opublikowane na łamach dwutygodnika Wiadomości Turystyczne, a zwycięzcy otrzymają wyróżnienie Róża Regionów 2012.

Foldery wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym należy przesyłać na adres redakcji Wiadomości Turystycznych do 31 sierpnia 2012 r. 


Wiadomości Turystyczne
Wydawnictwo Eurosystem
ul. Wawelska 78 ap.30
02-034 Warszawa

Dodatkowych informacji udziela:
Monika Arabucka,
Agnieszka Pawłowska, 
tel.(22) 822 20 16
wt@wiadomosciturystyczne.pl  
www.wiadomosciturystyczne.pl  
http://www.facebook.com/WiadomosciTurystyczne


pobierz

Konkurs Róża Regionów

Regulamin Konkursu Róża Regionów 2012

Formularz zgłoszeniowy do konkursu Róża Regionów 2012


2012-07-13 16:15:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Anna Michalec, właścicielka biura agencyjnego TURKUS w Koluszkach.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter