Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
IX Forum Agentów - bądź na bieżąco

»IX Forum Biur Podróży zostało

przeniesione na inny termin


Czekamy na rządowe decyzje, które pozwolą nam, możliwie szybko spotkać się z Państwem. Pozdrawiamy, Trzymajcie się zdrowo.
 
Redakcja Wiadomości Turystycznych

W przypadku pytań prosimy o telefon 22/8222016

==============================

Rejestracja uczestnikówIX Ogólnopolskie Forum Biur Podróży - 16 marca 2021 r., Warszawa

Branża turystyczna dotknięta przez pandemię COVID-19, bez jasnej drogi pomocy legislacyjnej, która by pozwoliła przetrwać ten trudny okres musi mówić wspólnym głosem, by pokazać swoją wartość dla gospodarki. Współpraca na linii agent – touroperator  w czasie pandemii nabrała nowego wymiaru.

Po raz pierwszy od lockdownu spotkamy się by wymienić wiedzę i doświadczenia, a także wypracować nowe formuły współpracy. Będzie to największe spotkanie branży turystycznej w 2021 roku.

Zagadnienia ważne szczególnie dziś, w przededniu ogromnego wyzwania przed jakim stoi cała branża - wyjścia z kryzysu i wejście w rok 2021. Porozmawiajmy jak wykorzystać konsekwencje kryzysu na wzmocnienie rozwoju naszej branży i współpracy na linii Agent – Touroperator - Klient.

Założenia programowe

  • Prawne słabości jakie objawił Covid – 19. 
  • Czy branża turystyczna jest jeszcze branżą przyszłości? 
  • Przyszłość pracy agenta, jak będzie się pozycjonował? Jakie zmiany są konieczne? 
  • Jak będzie wyglądać przyszłość touroperatorów i sieci sprzedaży? 
  • Konsolidacja  rynku turystycznego? Jakie perspektywy są przed firmami, które pozostaną na rynku? Jak się zjednoczyć, aby mówić jednym głosem?
  • Jak branża może skutecznie lobbować na swoją korzyść, biorąc pod uwagę jej różnorodność.
  • Prawnik o tym, co zrobić, jak jest źle - wystąpić o niewypłacalność, bankructwo? 
  • Re-start kierunków plażowych - jakie perspektywy na przyszły rok. 

Debata  z Touroperatorami: Kryzys turystyki i turystyka kryzysu. O tym co zostało już zrobione, o bieżących działaniach oraz o tym, jak będzie wyglądać odbudowa turystyki i jaką rolę mogą i powinni odegrać agenci, będą dyskutować prezesi największych touroperatorów, działających na polskim rynku. Nie zabraknie tematów trudnych, bo z popełnionych błędów warto wyciągać wnioski, a sytuacja kryzysowa, w jakiej znalazła się cała branża, spowodowała liczne napięcia i konflikty zewnętrzne i wewnętrzne.

Turystyka, używając terminologii bokserskiej, otrzymała serię ciężkich ciosów i znalazła się na deskach ringu, ale podniosła się i nadal walczy. Płacze, narzekania i utyskiwania nie pomogą. Potrzebne są konkrety, efektywny lobbing, ciężka praca i cierpliwość. 

Informacja  w sprawie rejestracji na IX Forum Biur Podróży

Ze względu na Covid-19 nie będzie bezpośrednich rejestracji gości i liczba miejsc jest ograniczona. Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszelkich obowiązujących zasad  bezpieczeństwa sanitarnego.
 

Rejestracja jest możliwa przez formularz online dostępny tutaj (link) kontakt e-mail: forumagentow@wiadomosciturystyczn.pl, wt@wiadomosciturystyczne.pl                                
oraz tel.: 22-822-20-16   

IX Ogólnopolskie Forum Biur Podróży odbędzie się 16 marca 2021 r. w Warszawie

 

Zobacz jak było w zeszłym roku (link

 
Ogólnopolskie Forum Agentów Biur Podróży urosło do rangi wydarzenia, bez którego kalendarz branży turystycznej byłby niekompletny. 

Jako miejsce spotkań agentów, touroperatorów, przedstawicieli MSiT oraz organizacji samorządu gospodarczego stworzyło ono unikalną płaszczyznę wymiany doświadczeń i poglądów. Forum Agentów Biur Podróży nie tylko zachowuje ciągłość, ale także zatacza coraz szersze kręgi, ewoluuje.

O Forum- idea, historia >> 

Kontakt:
Angelika Stach
forumagentow@wiadomosciturystyczne.pl
(22) 822 20 16Galeria zdjec z VIII Ogólnopolskiego Forum

Agentów Biur Podróży :

  
  
  
  
  
  
 
Sylwetka

»»Mariola Linde, właścicielka Polskiego Biura Podróży w Olsztynie.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter