Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 

»


WARSZTATY

Kadry informacji turystycznej z Pomorza Zachodniego przeszkolone

Zachodniopomorscy pracownicy punktów informacji turystycznej szkolili się z tematycznych szlaków kulturowych Pomorza Zachodniego. Poznawali ich potencjał i znaczenie w budowaniu tożsamości dziedzictwa regionu. 

więcej...

Rijeka 2020 – Europejska Stolica Kultury

W roku 2020, podczas chorwackiej Prezydencji w Radzie Unii Europejskiej, największy port w Chorwacji, Rijeka stanie się Europejską Stolicą Kultury.


 

więcej...

VIII FORUM AGENTÓW
Sylwia Lach- Włodarska Agentem
Roku 2019  

Podczas VIII Forum Agentów Biur Podróży tradycyjnie został wybrany Agent Roku 2019.  Spośród 13 laureatów kapituła przyznała tytuł Agenta Roku Sylwii Lach-Włodarskiej z One2Fly (Niepołomice)


więcej...

LUDZIE

Rafał Buczak wrócił do ubezpieczeń
 

Rafał Buczak został menedżerem do spraw rozwoju w April Polska – towarzystwie ubezpieczeniowym zajmującym się m.in. świadczeniem usług z zakresu assistance. W ofercie firmy znajdują się również polisy dla osób wyjeżdżających za granicę. 

więcej...

LUDZIE

Dominik Borek wschodzącą gwiazdą wśród prawników

Dominik Borek, wicedyrektor departamentu
turystyki w byłym ministerstwie sportu i turystyki znalazł się w grupie 35 Nominowanych do tytułu „Rising Stars Prawnicy- liderzy jutra 2019”. Organizatorem plebiscytu jest Dziennik Gazeta Prawna.

więcej...

WYDARZENIE

Targi TT Warsaw rozpoczęte

27. odsłona targów zgromadziła 500 wystawców z 50 krajów. Partnerem wydarzenia jest biuro podróży Itaka W uroczystym otwarciu brali udział m.in. Anna Krupka (Ministerstwo Sportu), Szymon Giżyński (MRiRW), Ireneusz Raś, szef komisji kultury fizycznej, sportu i turystyki, Andrzej Gut-Mostowy, poseł na sejm, Robert Andrzejczyk (POT), Paweł Niewiadomski (PIT), Piotr Henicz (Itaka), także ambasadorowie, przedstawiciele izb i organizacji turystycznych, władz samorządowych oraz narodowych organizacji turystycznych.

więcej...
... więcej...

WYDARZENIE
W Warszawie odbyło się VIII Ogólnopolskie Forum Agentów Biur Podróży
 


W środę, 20 listopada przedstawiciele branży spotkali się na tegorocznym Forum Agentów Biur Podróży. Urosło ono do rangi wydarzenia, bez którego kalendarz branży turystycznej byłby niekompletny. Jako miejsce spotkań agentów, touroperatorów, przedstawicieli administracji rządowej oraz organizacji samorządu gospodarczego stworzyło unikalną płaszczyznę wymiany doświadczeń i poglądów.

 
więcej...


DESTYNACJE

Gwyneth Paltrow, Kate Hudson i Zoe Saldana twarzami Dubaju

Światowej sławy aktorki zostały twarzami najnowszej kampanii Dubaju. Emirat promuje się filmem „A Story Takes Flight” wyreżyserowanym przez Reedę Morano. Każda z gwiazd odkrywa w kampanii inne oblicze Dubaju, wszystkie trzy spotykają się na tradycyjnej łodzi abra w historycznej części miasta.

więcej...

LUDZIE

Andrzej Gut-Mostowy kandydatem na wiceministra turystyki

Kandydat na wiceministra turystyki ma doświadczenie w polityce, jest też przedsiębiorcą związanym z branżą turystyczną.


więcej...


STUDY TOUR
Amerykańscy agenci zachwyceni Polską


Najciekawszym punktem wizyty amerykańskich agentów w woj. kujawsko-pomorskim była wizyta w Pałacu w Runowie Krajeńskim, gdzie odbywała się kolacja pożegnalna. Goście byli zachwyceni tamtejszym SPA i oczarowani ciszą i spokojem

więcej...


LUDZIE 
Ndlovu nowym ministrem turystyki Zimbabwe

Nqobizita Mangaliso Ndlovu został mianowany ministrem turystyki Zimbabwe, po tym jak zarzuty o korupcję usłyszała jego poprzedniczka, Prisca Mupfumira

więcej...

LUDZIE

Organizacja Turystyczna Hong Kongu znowu ma dyrektora wykonawczego


O wyborze Dane'a Changa na dyrektora wykonawczego przesądziło jego wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej i marketingu.

więcej...

LUDZIE

Eyal Carlin turystycznym komisarzem w Stanach Zjednoczonych

Carlin pracował w ostatnich latach dla Ministerstwa Turystyki Izraela, obsługując rynek amerykański.Turyści amerykańscy - z USA i Kanady- są ważnym rynkiem źródłowym dla Izraela. 

więcej...

LUDZIE

Alessandra Priante dyrektorem regionalnym UNWTO na Europę


W listopadzie UNWTO powołało Alessandrę Priante na stanowisko dyrektora regionalnego odpowiedzialnego za Stary Kontynent. Nowa dyrektor regionalna w ciągu kariery zawodowej związana była mocno z kulturą.

więcej...

LUDZIE

Raś po raz trzeci pokieruje pracami komisji sportu i turystyki

Po raz trzeci zostałem wybrany przewodniczącym Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki. Dziękuję za okazane zaufanie” - napisał na swoim profilu na Facebooku poseł Koalicji Obywatelskiej.

 

więcej...

FORUM AGENTÓW
Enter Air Partnerem VIII Forum Agentów

2018 rok był dla Enter Air najlepszym pod względem wyników finansowych. Przychody przewoźnika wyniosły 1,3 mld zł i były o 35,7 proc. wyższe rok do roku. To rekordowe wyniki w historii spółki.więcej...

ROZMOWA

Witold Bańka: nie jestem Kolumbem polskiego sportu i turystyki

Z Witoldem Bańką, ministrem sportu i turystyki w latach 2015-2019 rozmawiamy o tym, co udało się osiągnąć dla turystyki w czasie sprawowania przez niego urzędu, a jakie kwestie pozostały otwarte.

więcej...

LUDZIE

Mouzenidis ma nowego przedstawiciela

Mateusz Ignacy został przedstawicielem
handlowym Mouzenidis Travel na Polskę Południową. Będzie opiekował się agentami w województwach dolnośląskim, śląskim, podkarpackim, małopolskim, opolskim oraz świętokrzyskim. Mateusz Ignacy ma doświadczenie w turystyce, które zdobywał współprowadząc biuro agencyjne Mateo-Tour. Georgios Vafidis, dyrektor generalny Mouzenidis Travel w Polsce jest przekonany, że jego nowy współpracownik zapewni pierwszorzędne wsparcie sieci agencyjnej.

więcej...

WARSZTATY
W Poznaniu trwa Europejskie Forum Agentów Turystycznych

Rozmowy stolikowe i warsztaty na temat wybranych destynacji europejskich to dla amerykańskich biur podróży szansa na poznanie oferty turystycznej Starego Kontynentu.

 
więcej...

< 1 2 3 4 5 7 8 9 10 11   ...   111 >
 
Sylwetka

»» Sylwia Lach-Włodarska, właścicielka Biura Podróży One2Fly Agent Roku 2019 »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter