Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


VII Forum: MerlinX o najnowszych technologiach
MerlinX - twórca jednego z najpopularniejszych systemów rezerwacyjnych dla biur podróży - od początków towarzyszy Forum Agentów. W tym roku przygotował dla uczestników kilka spotkań warsztatowych, na które zapraszamy wszystkich chętnych do pogłębienia wiedzy o narzędziach MerlinX.

 
więcej...

promocja
Czwarta edycja Greckiej Panoramy
Przygotowania do czwartej edycji Greckiej Panoramy ruszyły pełną parą. Targi odbędą się w dniach 1-2 grudnia 2018 roku na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

 
więcej...

Poznaj nominowanych do konkursu "Agent Roku 2018"

Po raz kolejny na Forum Agentów Biur Podróży zostanie nagrodzony "Agent Roku 2018". W tym roku do prestiżowego konkursu, organizowanego przez redakcję „Wiadomości Turystycznych”, najwięksi touroperatorzy wytypowali 14 kandydatów. 


więcej...

Touroperatorzy negocjują z polskim Small Planet
Niemiecki Small Planet Airlines ogłosił niewypłacalność. Polscy touroperatorzy nie czują się zaniepokojeni tą sytuacją. 
więcej...

Największy przewoźnik otwiera kalendarz rezerwacyjny do kwietnia, wprowadza nowe połączenia międzynarodowe i nowe miasta do swojej siatki.


więcej...

promocja
więcej...

W biznesie liczą się bezpośrednie relacje.
Rejestruj się na rozmowy stolikowe

  VII Forum Agentów to znakomita okazja do spotkań z przedstawicielami touroperatorów. Co roku reprezentanci największych biur podróży odpowiedzialni za sprzedaż agencyjną biorą udział w specjalnie przygotowanych rozmowach stolikowych z agentami. 

 
więcej...

Czytaj w najnowszym numerze: Relacje z agentami to nie chwilowa moda
Touroperatorzy chętnie deklarują przywiązanie do sieci agencyjnej, agenci twierdzą, że często na samych deklaracjach poprzestają. O szczegółach współpracy z zewnętrznymi biurami rozmawiamy z Piotrem Burwiczem, członkiem zarządu Rainbow.

 
więcej...

patronat medialny
Zapraszamy na III Krakowski Kongres Turystyki Medycznej
Kraków jest znany z wysoko wyspecjalizowanych lekarzy praktykujących medycynę na najwyższym poziomie. III Krakowski Kongres Turystyki Medycznej odbędzie się 22-23 października 2018 r. w Centrum Kongresowym Ice Kraków.


więcej...

Targi Smaki Regionów już na przełomie września i października w Poznaniu
Wakacyjne podróże już za nami, ale to nie koniec przygód, zwłaszcza tych kulinarnych. W dniach 29 września–1 października będzie można zasmakować w kuchni z niemal całej Polski. Wówczas odbędą się targi Smaki Regionów.


więcej...

25 lat podróży w doborowym towarzystwie

BT Rapala świętowało jubileusz ćwierćwiecza w wielkim stylu. Ponad tysiąc osób wzięło udział w koncercie galowym w Narodowym Forum Muzyki. Muzyka w wykonaniu wrocławskich wirtuozów i występ niezawodnego kabaretu Hrabi, zachwyciły zgromadzonych.

 
więcej...

FlixBus partnerem VII Forum Agentów Biur Podróży
Największy europejski operator dalekobieżnych połączeń autobusowych dołączył do grona partnerów VII Forum Agentów, odbywającego się 21 listopada w Warszawie.

więcej...

O winie i turystyce winiarskiej w Kiszyniowie

Uczestnicy konferencji winiarskiej mieli okazję zwiedzić winnice i spróbować dań mołdawskiej kuchni. 
 

więcej...

Partner VII Forum Agentów
Slowroad - nieodkryte, mało znane i klimatyczne miejsca na Mazowszu
Mazowsze ma tyle atrakcji, że zwiedzać je można na wiele sposobów. My proponujemy poznawać je w duchu slow  - z dala od wielkomiejskiego zgiełku, celebrując życie, ciesząc się pięknymi widokami, smakując tradycyjne potrawy i poznając lokalny koloryt. Dzięki projektowi Slow Road turyści mogą dotrzeć do wielu zakątków regionu, w którym właśnie taki wypoczynek jest możliwy.
www.slowroad.pl 

 
więcej...

Efe Türkel zarządza hotelem
 
Efe Türkel został dyrektorem zarządzającym hotelu Jabłoń Lake Resort w Piszu na Mazurach. Hotel należy do spółki Lake Resorts, członkami zarządu są Serhat Aydin i Paulina Natalia Aydin.  więcej...

Sezon z dobrą sprzedażą, ale z mniejszymi przychodami. Czytaj w najnowszym numerze Wiadomości Turystycznych

Mijający sezon na pewno był udany dla turystów, ale touroperatorzy i agenci, mimo dobrej sprzedaży, nie będą usatysfakcjonowani wynikami finansowymi.

 

 

więcej...

TUI odpowiada na list PZOT-u
PZOT wysłał list do centrali TUI i niemieckiej organizacji branżowej DRV, w którym zarzuca TUI Poland nieuczciwą konkurencję. Grupa TUI już przygotowała odpowiedź.

 
więcej...

Itaka rozwija się dalej zagranicą
– Mogę już zdradzić, że wkrótce pojawimy się na Łotwie. To będzie firma w 100 proc. założona przez nas – zapowiada Piotr Henicz

 
więcej...

Dyrektor Dominik Borek z MSiT wyjaśnia - czytaj w najnowszym wydaniu WT
W nawiązaniu do artykułu prasowego opublikowanego w „Wiadomościach Turystycznych” (nr 13) 1-15 lipca 2018 przez Pana Krzysztofa Wilka, pt. „Obowiązkowo zmień umowy o udział w imprezie turystycznej” pozwalam sobie na słowo komentarza.

 
więcej...

Exim Tours wprowadza Senegal do oferty
Reklamowany jako kierunek, którego jeszcze nikt w Polsce nie sprzedaje, Senegal pojawił się w zimowej ofercie Exim Tours.

 
więcej...

< 1 2 3 4 5 7 8 9 10 11   ...   88 >
 

»


Czytaj cyfrowe wydania Wiadomości Turystycznych >>>

Sylwetka

»» Bogusław Łachmański, właściciel biura Łachmański Travel w Poznaniu »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter