Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


patronat
VII Forum: Zapewnij swojemu klientowi bezpieczne wakacje, a będzie do Ciebie wracał!

Travel Care to grupa specjalistów z dziedziny medycyny podróży. Zajmują się edukacją i profilaktyką oraz zapewniają dostęp do najnowocześniejszych produktów chroniących podróżujących. Travel Care promuje kompleksowe rozwiązania, tak, aby turyści wracali do domu pełni wrażeń i zdrowia.

 

więcej...

promocja
ITAKA zaprasza na Grecką Panoramę

Jak co roku ITAKA na Greckiej Panoramie prezentuje ofertę na nadchodzące lato. Rok 2019 jest szczególny dla lidera polskiej turystyki, gdyż firma obchodzi okrągłą rocznicę działalności pod hasłem: „ 30 lat i jeszcze tyle do odkrycia”.  


więcej...

WTM w Londynie ze specjalnym wydaniem Wiadomości Turystycznych

W Londynie rozpoczęły się drugie – po berlińskich ITB – największe i najważniejsze targi turystyczne (5–7 listopada) w Europie. 

 

więcej...

promocja
Jesteśmy tu dla Ciebie! Spotkaj się z Net Holiday na VII Forum Agentów Biur Podróży!

Cieszymy się, że będziemy mogli zobaczyć się i porozmawiać podczas dorocznego spotkania na Forum Agentów Biur Podróży. Chcemy Cię poznać, a jeśli już się znamy kolejny raz porozmawiać o naszym wspólnym biznesie. Wysłuchać Cię, wczuć się w Twoje potrzeby, pośmiać się z rzeczy ciekawych i dziwnych oraz opowiedzieć Ci, co przygotowaliśmy dla Ciebie już teraz. Serdecznie zapraszamy do naszego stoiska podczas VII Forum Agentów Biur Podróży. Fajnie będzie się spotkać!

 

więcej...

Pamiętaj o targach TT Warsaw.
Pobierz bezpłatnie specjalne
wydanie Preview 2018
 
więcej...

Malta ma w Polsce przedstawiciela turystycznego
Czeska firma Travel Advance została przedstawicielem Maltańskiej Organizacji Turystycznej w Polsce, Czechach i na Słowacji. 

 
więcej...

promocja
Warsztaty B2B dla polskich i chorwackich partnerów

Wiadomości Turystyczne oraz przedstawicielstwo w Polsce Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej zapraszają polskie biura podróży na warsztaty B2B, które odbędą się 14 listopada w Warszawie. 

więcej...

więcej...


VII Forum: Branża musi ze sobą rozmawiać. Nie stój z boku. Debata agentów i touroperatorów

Od początku istnienia Forum Agentów, jednym z jego mocniejszych punktów są debaty wieńczące konferencyjną część wydarzenia. 


więcej...

VII Forum: Panel ekspercki - jak nowa ustawa zmieni biznes turystyczny
Zachęcamy do wzięcia udziału w prelekcji moderowanej przez radcę prawnego Adama Lontego, który wspólnie z przedstawicielami branży turystycznej – Izabelą Stelmańską, Krzysztofem Piątkiem, Pawłem Niewiadomskim i Markiem Kamieńskim, odpowie na nurtujące praktyków pytania, wyjaśni niejasności w przepisach i wskaże możliwe interpretacje poszczególnych artykułów. więcej...

promocja
Potęga marzeń według Miłki Raulin

Targi Tour Salon nabierają prędkości. Do wydarzenia zostało jeszcze nieco ponad 3 miesiące, a kalendarz spotkań z miłośnikami wypraw dalekich i bliskich już prawie wypełniony. Do grona fantastycznych podróżników, z którymi będzie można spotkać się na targach w lutym dołączyła właśnie Miłka Raulin.

 
więcej...

VII Forum: Rozmowy stolikowe – rezerwuj termin
Jedyna szansa na bezpośrednie rozmowy z przedstawicielami zarządów największych polskich firm touroperatorskich.

więcej...

Tomasz Ostojski przeszedł do Ryanair Sun
Tomasz Ostojski rozstał się ze Small Planet Airlines. Z firmą związany był przez ostatnie trzy i pół roku jako dyrektor działu usług pokładowych i szef personelu pokładowego.
 
więcej...

promocja
Podróże Jarosława Kuźniara i Tomasza Zubilewicza na Tour Salon 2019

Podróż jest sztuką to hasło przyszłorocznej edycji TOUR SALON. O tym będą również przekonywać m.in. goście specjalni targów – Jarosław Kuźniar i Tomasz Zubilewicz.

 

więcej...

VII Forum: VAT marża - zapowiada się niekorzystny werdykt europejskiego Trybunału

Mecenas Justyna Zając-Wysocka będzie mówić o szczegółach postępowania przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej i konsekwencjach dla branży ew. niekorzystnego werdyktu. 


więcej...

VII Forum: MerlinX o najnowszych technologiach
MerlinX - twórca jednego z najpopularniejszych systemów rezerwacyjnych dla biur podróży - od początków towarzyszy Forum Agentów. W tym roku przygotował dla uczestników kilka spotkań warsztatowych, na które zapraszamy wszystkich chętnych do pogłębienia wiedzy o narzędziach MerlinX.

 
więcej...

promocja
Czwarta edycja Greckiej Panoramy
Przygotowania do czwartej edycji Greckiej Panoramy ruszyły pełną parą. Targi odbędą się w dniach 1-2 grudnia 2018 roku na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

 
więcej...

Poznaj nominowanych do konkursu "Agent Roku 2018"

Po raz kolejny na Forum Agentów Biur Podróży zostanie nagrodzony "Agent Roku 2018". W tym roku do prestiżowego konkursu, organizowanego przez redakcję „Wiadomości Turystycznych”, najwięksi touroperatorzy wytypowali 14 kandydatów. 


więcej...

Touroperatorzy negocjują z polskim Small Planet
Niemiecki Small Planet Airlines ogłosił niewypłacalność. Polscy touroperatorzy nie czują się zaniepokojeni tą sytuacją. 
więcej...

Największy przewoźnik otwiera kalendarz rezerwacyjny do kwietnia, wprowadza nowe połączenia międzynarodowe i nowe miasta do swojej siatki.


więcej...

< 1 2 4 5 6 7 8   ...   86 >
 

»

Czytaj cyfrowe wydania Wiadomości Turystycznych >>>

Sylwetka

»» Bogusław Łachmański, właściciel biura Łachmański Travel w Poznaniu »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter