Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


promocja
więcej...

W biznesie liczą się bezpośrednie relacje.
Rejestruj się na rozmowy stolikowe

  VII Forum Agentów to znakomita okazja do spotkań z przedstawicielami touroperatorów. Co roku reprezentanci największych biur podróży odpowiedzialni za sprzedaż agencyjną biorą udział w specjalnie przygotowanych rozmowach stolikowych z agentami. 

 
więcej...

Czytaj w najnowszym numerze: Relacje z agentami to nie chwilowa moda
Touroperatorzy chętnie deklarują przywiązanie do sieci agencyjnej, agenci twierdzą, że często na samych deklaracjach poprzestają. O szczegółach współpracy z zewnętrznymi biurami rozmawiamy z Piotrem Burwiczem, członkiem zarządu Rainbow.

 
więcej...

patronat medialny
Zapraszamy na III Krakowski Kongres Turystyki Medycznej
Kraków jest znany z wysoko wyspecjalizowanych lekarzy praktykujących medycynę na najwyższym poziomie. III Krakowski Kongres Turystyki Medycznej odbędzie się 22-23 października 2018 r. w Centrum Kongresowym Ice Kraków.


więcej...

Targi Smaki Regionów już na przełomie września i października w Poznaniu
Wakacyjne podróże już za nami, ale to nie koniec przygód, zwłaszcza tych kulinarnych. W dniach 29 września–1 października będzie można zasmakować w kuchni z niemal całej Polski. Wówczas odbędą się targi Smaki Regionów.


więcej...

25 lat podróży w doborowym towarzystwie

BT Rapala świętowało jubileusz ćwierćwiecza w wielkim stylu. Ponad tysiąc osób wzięło udział w koncercie galowym w Narodowym Forum Muzyki. Muzyka w wykonaniu wrocławskich wirtuozów i występ niezawodnego kabaretu Hrabi, zachwyciły zgromadzonych.

 
więcej...

FlixBus partnerem VII Forum Agentów Biur Podróży
Największy europejski operator dalekobieżnych połączeń autobusowych dołączył do grona partnerów VII Forum Agentów, odbywającego się 21 listopada w Warszawie.

więcej...

O winie i turystyce winiarskiej w Kiszyniowie

Uczestnicy konferencji winiarskiej mieli okazję zwiedzić winnice i spróbować dań mołdawskiej kuchni. 
 

więcej...

Partner VII Forum Agentów
Slowroad - nieodkryte, mało znane i klimatyczne miejsca na Mazowszu
Mazowsze ma tyle atrakcji, że zwiedzać je można na wiele sposobów. My proponujemy poznawać je w duchu slow  - z dala od wielkomiejskiego zgiełku, celebrując życie, ciesząc się pięknymi widokami, smakując tradycyjne potrawy i poznając lokalny koloryt. Dzięki projektowi Slow Road turyści mogą dotrzeć do wielu zakątków regionu, w którym właśnie taki wypoczynek jest możliwy.
www.slowroad.pl 

 
więcej...

Efe Türkel zarządza hotelem
 
Efe Türkel został dyrektorem zarządzającym hotelu Jabłoń Lake Resort w Piszu na Mazurach. Hotel należy do spółki Lake Resorts, członkami zarządu są Serhat Aydin i Paulina Natalia Aydin.  więcej...

Sezon z dobrą sprzedażą, ale z mniejszymi przychodami. Czytaj w najnowszym numerze Wiadomości Turystycznych

Mijający sezon na pewno był udany dla turystów, ale touroperatorzy i agenci, mimo dobrej sprzedaży, nie będą usatysfakcjonowani wynikami finansowymi.

 

 

więcej...

TUI odpowiada na list PZOT-u
PZOT wysłał list do centrali TUI i niemieckiej organizacji branżowej DRV, w którym zarzuca TUI Poland nieuczciwą konkurencję. Grupa TUI już przygotowała odpowiedź.

 
więcej...

Itaka rozwija się dalej zagranicą
– Mogę już zdradzić, że wkrótce pojawimy się na Łotwie. To będzie firma w 100 proc. założona przez nas – zapowiada Piotr Henicz

 
więcej...

Dyrektor Dominik Borek z MSiT wyjaśnia - czytaj w najnowszym wydaniu WT
W nawiązaniu do artykułu prasowego opublikowanego w „Wiadomościach Turystycznych” (nr 13) 1-15 lipca 2018 przez Pana Krzysztofa Wilka, pt. „Obowiązkowo zmień umowy o udział w imprezie turystycznej” pozwalam sobie na słowo komentarza.

 
więcej...

Exim Tours wprowadza Senegal do oferty
Reklamowany jako kierunek, którego jeszcze nikt w Polsce nie sprzedaje, Senegal pojawił się w zimowej ofercie Exim Tours.

 
więcej...

Greccy przedsiębiorcy ukarani przez tamtejszą PIP

Grecka Inspekcja Pracy przeprowadziła kontrolę u ponad dwóch tysięcy przedsiębiorców turystycznych. W ich wyniku nałożyła milionowe kary.

 

więcej...

Do pobrania dokument
ROT-y potrzebują jasnych zasad działania
Zespół Merytoryczny ds. Turystyki przy Konwencie Marszałków Województw RP opracował dokument, który ma pomóc samorządom województw i regionalnym organizacjom turystycznym w organizowaniu wzajemnych relacji. więcej...

Weź udział w dyskusji na VII Ogólnopolskim Forum Agentów Biur Podróży

Popyt – podaż w turystyce i współpraca agent – touroperator, RODO, Nowa ustawa, Vat – marża i TFG  w praktyce - 21 listopada 2018 roku „Wiadomości Turystyczne” po raz kolejny stworzą okazję do dyskusji o przyszłości rynku agencyjnego w kraju. Ogólnopolskie Forum Agentów Biur Podróży – unikalna płaszczyzna wymiany doświadczeń i poglądów – na stałe wpisało się w branżowy kalendarz. Zachęcamy do udziału i  skorzystania z promocyjnych cen zapisów.

 

więcej...

MSiT odpowiada Migdalowi 
Wdrożenie dyrektywy unijnej, wprowadzenie TFG, prace nad nową ustawą o POT i współpraca z ROT-ami i LOT-ami to główne punkty odpowiedzi MSiT na zarzuty Zespołu ds. Turystyki przy Konwencie Marszałków RP.

więcej...

promocja


 
więcej...

< 1 2 3 5 6 7 8 9   ...   86 >
 

»

Czytaj cyfrowe wydania Wiadomości Turystycznych >>>

Sylwetka

»» Bogusław Łachmański, właściciel biura Łachmański Travel w Poznaniu »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter