Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


promocja
Singapore Tourism Board I Singapore Airlines prezentują swoją ofertę w Polsce.

Passion Made Possible

Singapore Tourism Board (STB), organ statutowy Ministerstwa Handlu i Przemysłu Singapuru oraz Singapore Airlines (SIA), narodowa linia lotnicza Singapuru, zorganizowały spotkanie prasowe z przedstawicielami mediów w Warszawie.

 

więcej...


PERSONALIA

Greg Webb pokieruje Travelportem

Rada nadzorcza wybrała Grega Webba na nowego prezesa Travelportu. Na stanowisku zastąpi Gordona Wilsona. Swoje obowiązki przejmie 1 sierpnia tego roku. Webb wejdzie również do rady nadzorczej firmy.

więcej...

BIURA

eSky działa już w RPA

Grupa eSky weszła do Republiki Południowej Afryki. Zgodnie z planem ekspansji w Europie północnej i zachodniej, w drugim kwartale br. lokalne serwisy zostały uruchomione też w Szwajcarii, Belgii i Holandii. Firma działa już w blisko 50 krajach na świecie.więcej...

PERSONALIA

Maciej Długosz pokieruje turystyką w Urzędzie Marszałkowskim Świętokrzyskiego
 

Nowy dyrektor Departamentu Edukacji, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Woj. Świętokrzyskiego rozpocznie pracę 23 lipca.

więcej...

KONKURS

Rusza kolejna edycja konkursu „Pracodawca Jutra”
 

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości chce w konkursie wyróżnić przedsiębiorców, którzy z sukcesem realizują inicjatywy z zakresu współpracy biznesu z edukacją. Inicjatywa jest adresowana jest do firm, które prowadzą inicjatywy skierowane do uczniów, studentów lub absolwentów szkół wyższych, średnich lub branżowych, także pracowników, w ramach których uczestnicy mają możliwość zdobywania lub rozwoju kompetencji poszukiwanych na rynku pracy.  więcej...

promocja


. więcej...

PERSONALIA

Artur Krysztofiak Dyrektorem Biura Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej


Pracę na stanowisku dyrektora biura Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej Artur Krysztofiak rozpoczął w początkach lipca. Odchodzącą po 15 latach pracy Ewę Przydrożny zastąpił w WOT Krysztofiak, który przez ostatnie cztery lata pełnił funkcję dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pobiedziskach.
więcej...

TOUROPERATORZY 2019

Popyt najwyższy od ćwierć wieku. Itaka liderem, TUI rośnie. Czy internet wybierze nowego lidera

W lipcu w ręce czytelników oddamy kolejny raport "Touroperatorzy. Ranking 2019", który stanowi najszerszą na polskim rynku analizę wyników polskich organizatorów turystyki.


więcej...

SAMORZĄDY

Zarząd PROT wybrany na kolejne 4 lata
 Marta Chełkowska ponownie została 
wybrana prezes Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. Zarząd, poza jednym wyjątkiem, będzie działał w niezmienionym składzie.

więcej...

PERSONALIA

Filip Kaczyński wiceprezesem MOT


Nowego wiceprezesa MOT wybrano jednogłośnie podczas czerwcowego posiedzenia Zarządu Małopolskiej Organizacji Turystycznej. Urodzony w 1987 r. w Suchej Beskidzkiej Kaczyński ma licencjat z politologii w Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej. 

więcej...

WYDARZENIE
Targi Turystyczne UITM w Kijowie
 


Zbliża się kolejna edycja międzynarodowych targów turystycznych UITM w Kijowie, które
odbęda się 2-4 października 2019 r. Największa na Ukrainie targowa impreza jesienno-zimowego sezonu gromadzi corocznie ponad 14000 specjalistów i jest okazją do spotkania większości uczestników turystycznego rynku.
więcej...

PERSONALIA

Johannes Ganser w zarządzie HanseMerkur

Johanes Ganser, dotychczasowy dyrektor   sprzedaży w HanseMerkur, odpowiedzialny również za rynek polski, otrzymał awans. Co prawda nadal ma nadzorować segment ubezpieczeń turystycznych, ale jako członek zarządu będzie szefował także działom współpracy z kooperatywami, zarządzaniem relacji z partnerami, personalnemu i compliance.


więcej...


RAPORT

Ranking Touroperatorzy 2019 wkrótce


Dołącz do dyskusji na temat raportu Touroperatorzy i turystyki wyjazdowej w Polsce. Co roku redakcja Wiadomości Turystycznych przygotowuje dla swoich czytelników raport „Touroperatorzy”.Opracowanie eksperckie jest nie tylko podsumowaniem trendów na światowym rynku turystycznym, również reprezentatywną analizą tego co dzieje się w Polsce, włącznie z zestawieniem
wyników finansowych rodzimych organizatorów turystyki.


więcej...

PERSONALIA

Włodzimierz Szeląg w zarządzie Corps
Touristique Austria


Corps Touristique Austria, organizacja zrzeszająca przedstawicielstwa turystyczne z całego świata działające na terenie Austrii, wybrała zarząd na kolejną kadencję. Znalazł się w nim Włodzimierz Szeląg, dyrektor ZOPOT-u w Wiedniu.

więcej...


PERSONALIA

PIT z nową dyrektor wykonawczą


Wiesława Przybylska, znana w środowisku
agencyjnym menedżer do spraw marketingu, pokieruje pracą biura wykonawczego Polskiej Izby Turystyki. Wcześniej przez wiele lat związana była z Sun&Fun Holidays i innymi touroperatorami. Wiesława Przybylska ma ogromne doświadczenie w branży turystycznej. 

więcej...

PERSONALIA

Magdalena Szypryt dyrektorem
GOKSiT w Dębowcu


Nowa dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki w Dębowcu chce intensyfikować działalność kulturalną gminy oraz wzmocnić promocję ośrodka.

więcej...

PERSONALIA

Alistair Rowland nowym prezesem ABTA
 

Stowarzyszenie Brytyjskich Biur Podróży wybrało pod koniec czerwca nowe władze. Na czele organizacji stanął Alistair Rowland. Rowland jest absolwentem zarządzania Uniwersytetu Staffordshire i studiów podyplomowych dla managerów wyższego stopnia w Manchester Business School. 

więcej...

TOUROPERATORZY

Rainbow otworzył kolejny hotel na Zakintosie

Przedstawiciele zarządu Rainbow, główny architekt i budowniczy, grupa ponad 30 przedstawicieli biur agencyjnych i franczyzowych, a także kilku dziennikarzy, otworzyli wspólnie hotel White Olive Elite Laganas na greckim Zakintosie.


więcej...

BIURA
Itaka liderem. TUI rośnie

Zweryfikowane dane finansowe największych polskich touroperatorów zebrane przez redakcję „Wiadomości Turystycznych” w raporcie Touroperatorzy 2019 potwierdzają wzrost obrotów u liderów rynku. 

 

więcej...


KRAJ
Kraków bohaterem izraelskiego
programu podróżniczego

Autorzy programu dokumentalnego                
„The Amazing Journey” realizowanego
przez telewizję Reshet 13 na kolejnego
bohatera serii wybrali Kraków. Stolica Małopolski będzie przedstawiona między innymi jako Europejska Stolica Kultury Gastronomicznej
.

więcej...

< 1 3 4 5 6 7   ...   97 >
 
Sylwetka

»» Przemysław Marczuk z Szamotuł, właściciel Biura Podróży Accord »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter