Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


WYDARZENIA

Europejska Komisja Podróży obraduje w Polsce

Od 28 do 30 października w Warszawie odbywa się spotkanie członków Europejskiej Komisji Podróży. Obrady podzielone są na kilka części – dyskusje zarządu i warsztaty. Nie zabranie również programu towarzyszącego.


więcej...

WYDARZENIA

Za nami kolejna edycja targów Snow Expo

Snow Expo to specjalistyczne targi turystyczno-sportowe, które na stałe wpisały się w kalendarz jesiennych imprez w Warszawie. W tym roku ponownie można było zapoznać się z propozycjami wyjazdów narciarskich, zasięgnąć rady specjalistów w sprawie sprzętu zimowego i posłuchać interesujących wykładów.

 

więcej...

WYDARZENIA

Grecos zabrał agentów na wielką grecką przygodę

Grecos Adventure to coroczne spotkania touroperatora z agentami, w czasie którego biuro podsumowuje sezon i opowiada o planach na dalszą przyszłość. To również moment uroczystego wręczenia statuetek Grecos Awards i odpoczynek po intensywnej pracy.


więcej...

WARSZTATY
Kociewie przyjazne rowerzystom
Podczas warsztatów uczestnicy pod okiem ekspertów zastanawiali się nad możliwościami tworzenia nowych szlaków rowerowych na obszarze Kociewia, także jak powinny wyglądać miejsca przyjazne rowerzystom.
więcej...

JUBILEUSZ

Nowosądecka Izba Turystyczna ma 20 lat!

W uroczystości podsumowującej 20 lat działalności Izby udział wzięli przedstawiciele władz lokalnych, regionalnych i rządowych.

więcej...

WYDARZENIA

Ecco Holiday zaprezentował nowości na przyszły rok

Australia, Kolumbia i Arabia Saudyjska to tylko trzy spośród wielu nowości, jakie Ecco Holiday przygotował na przyszły rok. Touroperator prezentuje właśnie swój produkt agentom w wybranych miastach Polski.

 

więcej...

LUDZIE

Nowa dyrektor finansowa w regionie centralnym TUI

Susanne Gauglitz będzie nową dyrektor
finansową w Grupie TUI na region centralny, do którego obok Niemiec, Austrii i Szwajcarii należy także Polska. Gauglitz zastąpi Mathiasa Kiepa, który przechodzi do TUI AG na stanowisko dyrektora do spraw relacji inwestorskichi finansów korporacyjnych.

więcej...

STUDY TOUR

TOP Touristik zabrał agentów na Maltę

W trakcie kilkudniowego wyjazdu agenci zapoznali się z najważniejszymi miastami, atrakcjami kulturowymi i bazą hotelową Malty, spotkali się też z przedstawicielem Malta Tourism Authority.

więcej...

PATRONAT 
ETAF to szansa na wzmocnienie wizerunku Polski w Ameryce  
Organizatorzy wydarzenia liczą na to, że amerykańska branża będzie mogła bliżej poznać kierunki europejskie i zacieśnić współpracę z tutejszym sektorem turystycznym.

 
więcej...

PATRONAT 
Zimowa edycja Roadshow TSS Polska 2019 

Zapraszamy Państwa na zimową edycję Roadshow TSS Polska 2019, która odbędzie się w listopadzie pod hasłem
"Konkurencyjność 2.0 w biurze podróży - wiedza produktowa i nowoczesna promocja"

 

więcej...

LUDZIE

ETI powiększa zespół specjalistów

Ewelina Żółkowska od listopada będzie
odpowiadać w ETI za działania marketingowe firmy. To nowe stanowisko u touroperatora, którego zespół dotychczas tworzyli specjaliści do spraw sprzedaży i produktu. Ewelina Żółkowska z wykształcenia jest dziennikarką. Zanim zdecydowała się przejść do ETI, pracowała w Neckermannie, gdzie odpowiadała za kontakty z mediami i działania z zakresu public relations.

więcej...

WYDARZENIA

Corendon zaprezentował się polskiej branży

Tureckie czarterowe linie lotnicze Corendon
zaprosiły przedstawicieli polskiej branży
turystycznej na spotkanie. W ten sposób
zainaugurowały swoje wejście na nasz rynek w nowej formule. Dotychczas przewoźnik działał  we współpracy z touroperatorami, teraz chce wzmocnić swoją pozycję i dotrzeć nie tylko do organizatorów, ale też do agentów i klientów końcowych.

więcej...

LUDZIE

Piotr Wiklak reprezentuje RateHawk.com

Piotr Wiklak, został account managerem
w RateHawk.com, firmie będącej dostawcą oferty hotelowej. Wcześniej zajmował podobne stanowisko w Polskich Liniach Lotniczych LOT. Jest też założycielem organizacji e-sportowej Onca Gaming. Z wykształcenia socjolog, ukończył studia licencjackie w Collegium Civitas ze
specjalnością marketingową.

więcej...

LUDZIE

Kolejne zmiany kadrowe w Boeingu

W środku zawieruchy spowodowanej
problemami z samolotami Boeing 737 Max firma mianuje nowych szefów poszczególnych sekcji. Z firmą rozstał się właśnie Kevin McAllister, który był prezesem i dyrektorem zarządzającym Boeing Commercial Airplanes. Jego miejsce zajął Stan Deal. Kolejna zmiana dotyczy stanowiska prezesa Boeing Global Service, dotychczas piastowanego przez Stana Deala. Po jego nominacji miejsce to zajmie Ted Colbert. Natomiast Vishwa Uddanwadiker będzie zamiast Colberta wiceprezesem sekcji technologii informatycznych i analizy danych. 

więcej...

OGŁOSZENIE
Polska Organizacja Turystyczna ogłasza konkurs na stanowisko DYREKTORA ZOPOT 
Konkurs obejmuje placówkę w Kijowie. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 12.11.2019 r. więcej...

WARSZTATY

Francja promuje się jako kierunek religijny

Podczas warsztatów przedstawiciele francuskich atrakcji religijnych informowali polskie biura podróży o możliwościach organizacji wyjazdów pielgrzymkowych we Francji.

więcej...

VIII FORUM AGENTÓW
Cypr - Partner Konkursu Agent Roku 2019  

Cypr to raj dla aktywnych, gdzie słońce świeci przez cały rok. Ze swoim położeniem, klimatem, infrastrukturą i krajobrazami, wyspa pozwala idealnie łączyć wypoczynek z aktywnością sportową. 

 

więcej...

DESTYNACJE'20
destynacje’20 promują najlepsze kierunki turystyczne 

Na targach World Travel Show w Nadarzynie swoją premierę miał tytuł „destynacje’20”. Wydanie specjalne przygotowane przez redakcję Wiadomości Turystycznych zainteresuje wszystkich amatorów podróżowania. 

 
więcej...

VIII FORUM AGENTÓW
Wyróżnienie branży - głosowanie już tylko do 30 października 
Już po raz 8. spotykamy się na Ogólnopolskim Forum Agentów Biur Podróży organizowanym przez redakcję Wiadomości Turystycznych. Tradycyjnie jednym z kluczowych akcentów wydarzenia będzie wybór Agenta Roku. W tegorocznej edycji mamy nową kategorię „Wyróżnienie Branży”, w której wybieramy jednego agenta głosując na niego w internecie. Zapraszamy Państwa do głosowania.


więcej...

PATRONAT
Turystyka medyczna w Krakowie
W Centrum Kongresowym ICE Kraków w dniach 8-9 października odbył się IV Krakowski Kongres Turystyki Medycznej. Wydarzenie zorganizowane przez Urząd Miasta Krakowa we współpracy z Krakowskim Biurem Festiwalowym, w partnerstwie z Krakowską Izbą Turystyki oraz Małopolską Organizacją Turystyczną. więcej...

< 1 2 4 5 6 7 8   ...   106 >
 
Sylwetka

»» Czesław Płoński, właściciel Biura Podróży Nowator »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter