Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Agnieszka Rąpała agentem roku 2016
Pierwsza edycja plebiscytu Agent Roku, która odbyła się przy okazji V Ogólnopolskiego Forum Agentów Biur Podróży, wzbudziła pozytywne emocje w środowisku turystycznym.

 
więcej... [KOMENTARZE (2)]

TT Warsaw 2016 wystartowało
W Warszawie rozpoczęła się 24 edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw. Impreza odbywa się w Centrum Targowo- Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Targi odbywają się w dniach 24-26 listopada. Redakcja Wiadomości Turystycznych zaprasza do swojego stoiska, tradycyjnie zlokalizowanych przy wejściu - nr B1

Pobierz specjalne targowe wydanie Wiadomości Turystycznych 

 
więcej...

Forum Agentów: Dla Mazowsza turystyka jest ważna - mówi Adam Struzik

Patronat Honorowy nad V Forum Agentów objął Marszałek Województwa Mazowieckiego, zaś Mazowsze jest partnerem wspierającym. Rozmawiamy z marszałkiem Adamem Struzikiem  o znaczeniu turystyki dla rozwoju regionu i działaniach urzędu w zakresie rozwoju tego segmentu gospodarki. Tematy te pojawią się na Forum.


więcej...

Wojciech Fedyk poza POT
Wojciech Fedyk nie jest już prezesem Polskiej Organizacji Turystycznej. Decyzją ministra sportu i turystyki został dziś odwołany ze stanowiska. Jak sam poinformował: Moja misja w POT zakończyła się. Teraz będę poszukiwał nowych wyzwań zawodowych. Fedyk na stanowisku prezesa przetrwał niespełna 8 miesięcy.


więcej... [KOMENTARZE (1)]

Forum Agentów: Turystyka w dobie zagrożenia terroryzmem

Turystyka jest nie tylko niezwykle istotną ekonomicznie branżą, jest również bardzo wrażliwa na opinie społeczną i trendy. Tym samym w dobie rzeczywistego i coraz bardziej dokuczliwego dla Europejczyków zagrożenia terroryzmem trzeba zmierzyć się z nowymi wyzwaniami stojącymi przed organizatorami wypoczynku. O tym, czy i jak można oszacować ryzyko w branży turystycznej opowie na Forum Agentów Grzegorz Cieślak, koordynator zespołu badawczego i członek rady programowej Centrum Badań nad Terroryzmem Collegium Civitas.

więcej...

Forum Agentów: Poznaj prawne niuanse umowy agencyjnej

Umowa agencyjna to temat, który bliski jest i agentom, i touroperatorom. Powoduje również najwięcej O tym, jakie wnioski wynikają dla organizatorów turystyki i agentów turystycznych z orzecznictwa sądowego dotyczącego umów w trakcie V Forum Agentów opowie dr Piotr Cybula.więcej...

Agent Roku 2016 - poznaj nominowanych: Krzysztof Kassner


Krzysztof Kassner – BP Słoneczna Przygoda, Piła

Z rekomendacji Grecos Holiday: Wyróżniliśmy biura, które może nie osiągają absolutnie najwyższych obrotów, ale są cenionymi agencjami wyróżniającymi się wzorową współpracą oraz bardzo dobrą znajomością produktu Grecos. Biura prezentują wysoki poziom obsługi klienta i rzetelność, co oczywiście  przekłada się na wysoki wskaźnik sprzedaży.


więcej...

Czytaj w najnowszym numerze WT 22/2016
Rozmowa numeru: Innowacje nie są drogie

Innowacje w polskiej turystyce nie są tak powszechne jak zagranicą. Wielu przedsiębiorcom wydaje się, że wiążą się z wysokimi kosztami, tymczasem, jak przekonuje założyciel Fuze.rs, Piotr Wojciechowski, wcale nie muszą wiele kosztować.więcej...

 Odbierz 50 zł za swoją pierwszą rezerwację z Bedsonline
Przedstawiciele firmy, która w swoich zasobach posiada dostęp do hoteli na całym świecie, a poza tym transfery, bilety wstępu i szereg innych usług dodatkowych, przedstawią na Forum Agentów ofertę dla biur . Za pierwszą rezerwację, złożoną do 30 listopada, agent odbierze 50 zł. Bedsonline oferuje też zniżki dla pracowników biur podróży - dostępnych na stronie www.bedsonline.com

 
więcej...

Agent Roku 2016 - poznaj nominowanych: Magdalena Wandor


Magdalena Wandor – Marti Travel, Andrychów 

Agent rekomendowany przez Coral Travel Wezyr Holidays: Madgalena Wandor wyróżnia się świetną znajomością produktu oraz kierunków turystycznych. Ma wysokie wyniki sprzedażowe (biorąc pod uwagę lokalizację). Współpraca z touroperatorem przebiega wzorowo, bez najmniejszych problemów.

więcej...

Agent Roku 2016 - poznaj nominowanych: Danuta CyrskaDanuta Cyrska – Fantur s.c., Poznań

Z rekomendacji Grecos Holiday: Wyróżniliśmy biura, które może nie osiągają najwyższych obrotów, ale są cenionymi agencjami charakteryzującymi się wzorową współpracą oraz bardzo dobrą znajomością produktu Grecos. Fantur prezentuje wysoki poziom obsługi klienta i rzetelność, co oczywiście przekłada się na wysoki wskaźnik sprzedaży.

więcej...

V Ogólnopolskie Forum Agentów - w tym roku spotykamy się w warszawskim Airport Hotel Okęcie

23 listopada po raz piąty spotykamy się na Forum Agentów Biur Podróży. W tym roku o problemach turystyki i prognozach na przyszłość przedstawiciele branży będą dyskutować w Airport Hotel Okęcie. To dobra okazja, by poznać nowe miejsce na biznesowej mapie Warszawy.więcej...

Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji – dwie najbardziej umiędzynarodowione uczelnie niepubliczne w Polsce
W corocznym raporcie "Studenci zagraniczni w Polsce 2016”, przygotowywanym w ramach programu „Study in Poland” na czołowych miejscach znalazły się dwie warszawskie uczelnie z Grupy Uczelni Vistula: Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji.


więcej...

Agent Roku 2016 - poznaj nominowanych: Wanda Łempicka


Wanda Łempicka - 24 Holiday, Białystok
Agent rekomendowany przez Coral Travel Wezyr Holiday: To, co wyróżnia 24 Holiday wśród innych agentów to wysoki wolumen sprzedaży oraz współpraca z touroperatorem na najwyższym poziomie.


24holiday działa na rynku turystycznym od 2003 roku. Sprzedaż agencyjna imprez turystycznych stanowi podstawę działalności. Od początku działalności zdawaliśmy sobie sprawę, iż sukces w branży turystycznej jest o wiele trudniejszy niż np. w branży handlowej, gdyż nie sprzedajemy konkretnego produktu tylko marzenia.

 

więcej...

Agent Roku 2016 - poznaj nominowanych: Marek Ciszkiewicz

Marek Ciszkiewicz - Centrum Usług Turystycznych, Rzeszów
Z rekomendacji Rainbow: Centrum Usług Turystycznych działa na rynku turystycznym od 1993 roku. Z Rainbow Tours S.A. współpracuje nieprzerwanie od 2003 roku. Jest jednym z najlepszych Agentów Rainbow. Co roku ma bardzo wysokie wyniki sprzedażowe. Pracownicy jak i sami właściciele podchodzą do swojej pracy z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem. Przy tak dużej sprzedaży mają bardzo mały odsetek reklamacji. Właściciele bardzo sumiennie pilnują rozliczeń z naszą księgowością. W roku 2016 CUT mieli najlepsze wyniki sprzedażowe w regionie Wschodnim.

więcej...

Agent Roku 2016 - poznaj nominowanych: Ewa Liberman


Ewa Liberman - Gryzelda Travel, Piaseczno

Agent polecany przez Itakę: Nigdy nie było problemów z płatnościami. Biuro obsługuje właścicielka, który poświęca się w 100 procentach. Dostają zaproszenia co roku na konferencje i nigdy nie jadą, bo maja tak duży ruch. Wolą obsługiwać klientów. 
Nigdy nie było negatywnego słowa od innych agentów w mieście. Wyniki w takim miejscu są imponujące. 

więcej... [KOMENTARZE (1)]

Agent Roku 2016 - poznaj nominowanych: Agnieszka Rąpała


Agnieszka Rąpała – Rapala, Świdnica

Z rekomendacji Itaki: Najlepszy agent pod względem sprzedaży w regionie i jeden z lepszych w Polsce. Kładzie nacisk na rozwój pracownika, dba o potrzeby klientów. To uznana marka w regionie. 
Profesjonalny zespół, brak problemów finansowych – przykład dla innych biur, jak sobie radzić w trudnych czasach.

więcej...

Agent Roku 2016 - poznaj nominowanych: Joanna Kucińska


Joanna Kucińska – Travel Caffe, Katowice 

Agent rekomendowany przez Coral Travel Wezyr Holidays: 
To, co charakteryzuje Joannę Kucińską jako agenta, to głęboka znajomość branży turystycznej oraz produktu; doceniamy także świetne wyniki sprzedażowe biura oraz wysoki poziom obsługi klienta. 
Znana jest również ze swoich działań, które mają na celu rozwój sektora turystycznego w Polsce.

więcej...

Agent Roku 2016 - poznaj nominowanych: Agata BrylAgata Bryl - Holiday Land, Poznań

Agent rekomendowany przez Itakę:
Co roku wzrosty sprzedaży. Miła i profesjonalna obsługa. Biuro, dzięki dobrze dobieranej ofercie pod potrzeby klienta, praktycznie nie ma reklamacji na sprzedawany produkt. Zachowuje zawsze płynność finansową – nigdy nie mieliśmy żadnych opóźnień w płatnościach.

więcej...

artykuł sponsorowany
Trwa rejestracja uczestników na VIII GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI 

Kolejna edycja Gremium Ekspertów Turystyki pokazuje, że to wydarzenie nie tylko spełniło w minionych latach stawiane wobec niego oczekiwania, ale jest też imprezą, która sama ma wobec uczestników wymagania. (…) W moim odczuciu taka właśnie idea towarzyszy kolejnym Gremiom Ekspertów Turystyki i dlatego jest to wydarzenie nie tylko potrzebne, ale wręcz niezbędne, aby tworzyć nową jakość w zarządzaniu turystyką w Polsce. 
Wojciech Fedyk, Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej

 

więcej...

< 1 2 4 5 6 7 8   ...   71 >
 

»


Czytaj cyfrowe wydania Wiadomości Turystycznych >>>

  » 26.01.2017 – KONFERENCJA 
500 lat Reformacji - konferencja prasowa DZT, Warszawa, organizator: Niemiecka Centrala Turystyki, Saksonia, www.ahk.pl/pl
» 17-19.02.2017 – TARGI
Tour Salon Tagi Regionów i Produktów Turystycznych,
Poznań, organizator: Międzynarodowe Targi Poznańskie, www.tour-salon.pl
» 24-26.02.2017 – TARGI
Międzynarodowe Targi Turystyczne Wrocław 2017,
Wrocław, organizator: MTT sp. z o.o., www.mttwroclaw.pl

Sylwetka

»» Eliza Smolińska, właścicielka BP Aleksander »więcej
.

»Newsletter

»

Zamów newsletter