Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Pobierz bezpłatnie

Z „Wiadomościami” na targi w Skandynawii

Tradycyjnie, na przełomie roku, redakcja "Wiadomości Turystycznych" przygotowuje wydanie specjalne na targi turystyczne w Skandynawii. W ten sposób promujemy najlepsze produkty turystyczne i polską ofertę skierowaną na rynki skandynawskie na targach w Oslo i Helsinkach.


więcej... [KOMENTARZE (1)]

konkurs
Zgłoś folder, aplikację lub projekt specjalnyTrwa ósma edycja konkursu Róża Regionów na najlepsze wydawnictwa i aplikacje promujące gminy, miasta i regiony. Prace można przesyłać do 15 stycznia 2018 r. Zostaną ocenione w jednej z czterech kategorii: foldery, serie wydawnicze, projekty specjalne i aplikacje mobilne.

więcej...

Mołdawia z kampanią promocyjną - #BeOurGuest 

Mołdawia zainaugurowała kampanię promocyjną pt. #BeOurGuest na 4 rynkach: polskim, włoskim, rumuńskim i mołdawskim. Głównym punktem jest film, który pokazuje historię zagranicznego turysty doświadczającego prawdziwej mołdawskiej gościnności. 

więcej... [KOMENTARZE (1)]

Czytaj w najnowszym numerze WT 24/2017

Minister Bańka: turystyka napędza gospodarkę

Ministerstwo docenia potencjał turystyki, przekonuje Witold Bańka. Dowodem na to ma być zwiększenie budżetu POT o 10 mln zł.


więcej... [KOMENTARZE (1)]

Zmiany na stanowiskach rzeczników

Z końcem roku z funkcji rzeczników zrezygnowali Marzena Markowska (PIT) i Radomir Świderski (Rainbow).

  
więcej... [KOMENTARZE (2)]

Unia Europejska i Tunezja podpisały umowę o otwartym niebie

Po negocjacjach trwających przez kilka lat Unia Europejska i Tunezja podpisały umowę o otwartym niebie, informuje agencja Ansamed, partner mediowy Komisji Europejskiej. KE podkreśla, że dzięki temu kraj otworzy się na tanie linie lotnicze.

więcej...


Schmetterling będzie konsolidować loty

Schmetterling, niemiecka organizacja zrzeszająca ponad 4 tys. europejskich agentów, będzie samodzielnie konsolidować loty. W przyszłym roku wystartuje też z własnym kanałem telewizyjnym.

więcej...

Ruszyła VIII edycja konkursu Róża Regionów! Nagradzamy najlepsze projekty promocyjne gmin, miast i regionów
Już po raz ósmy redakcja „Wiadomości Turystycznych” organizuje konkurs na najlepsze wydawnictwa, aplikacje mobilne promujące gminy, miasta i regiony. Do udziału w konkursie zapraszamy miasta, powiaty, gminy regiony, lokalne grupy działania, lokalne i regionalne organizacje turystyczne, które chcą się pochwalić ciekawymi, nowatorskimi rozwiązaniami w zakresie wydawnictw i aplikacji turystycznych.


Laureaci konkursu "Róża Regionów" w  2016 roku

więcej...

Czytaj w najnowszym numerze WT 23/2017

W Polsce agenci nadal są ważni

Agenci turystyczni nie muszą obawiać się o swoją przyszłość, pod warunkiem, że aktywnie zaczną wychodzić naprzeciw potrzebom klientów – taki wniosek płynie z tegorocznego Forum Agentów Biur Podróży.


więcej...

Weekend za pół ceny z każdą odsłoną popularniejszy
Około 110 tys. osób wzięło udział w jesiennej edycji akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Minister Bańka i prezes Andrzejczyk mówią, że za rok liczą na jeszcze lepsze wyniki.


więcej...

patronat
Grecka Panorama zaprasza specjalistów
Już w ten weekend 2-3 grudnia na warszawskim PGE Narodowy odbędzie się trzecia edycja targów GRECKA PANORAMA!

 
więcej...

ogłoszeniePolska Organizacja Turystyczna

ogłasza konkurs 

na stanowisko DYREKTORA Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej (ZOPOT) z siedzibą w Londynie

więcej... [KOMENTARZE (1)]

Specjalne wydanie Wiadomości Turystycznych na targi TT Warsaw
Przed wizytą na warszawskich targach TT Warsaw (odbywających się w Pałacu Kultury i Nauki) pobierz i przeczytaj specjane wydanie Wiadomości Turystycznych.

Pobierz bezpłatnie
 
więcej...

VI Ogólnopolskie Forum Agentów Biur Podróży już dziś w Radisson Blue, w Warszawie
więcej... [KOMENTARZE (1)]

Tunezja otworzy wkrótce niebo?
Tunezja jest na ostatnim etapie negocjacji z Unią Europejską w sprawie umowy otwartego nieba, informuje tamtejsza minister turystyki Selma Elloumi Rekiki.


więcej...

Czytaj w najnowszym numerze WT 22/2017
Rynek lotniczy na plusie, czartery z lekką stratą

Tradycyjnie w ostatnim kwartale roku światło dzienne ujrzał raport Rynek lotniczy, przygotowany przez redakcję „Wiadomości Turystycznych”.


więcej...

Forum Agentów
Zapoznaj się z aktualnym programem VI Forum Agentów
Do Forum Agentów Biur Podróży pozostał niecały tydzień. To ostatnia okazja, aby zgłosić udział w corocznym wydarzeniu, na którym porozmawiać można o bieżących problemach branży, wziąć udział w debacie największych touroperatorów, wyjaśnić problemy przy stoliku i poznać Agenta Roku 2017.

więcej... [KOMENTARZE (1)]

Mołdawia partnerem Forum Agentów Biur Podróży
Mołdawia dołączyła do grona partnerów VI Ogólnopolskiego Forum Agentów Biur Podróży, które odbędzie się 22 listopada br. w Radisson Blu Centrum w Warszawie. Znany z wyśmienitych win kraj rozpoczyna kampanię promocyjną w Polsce i jest zainteresowany pozyskaniem do współpracy przedstawicieli branży turystycznej.


więcej... [KOMENTARZE (2)]

Accor Hotels rezygnuje ze sprzedaży nie swoich ofert
 Accor Hotels nie będzie już prowadził przez swoją stronę internetową sprzedaży hoteli nienależących do sieci. Projekt zainicjowany w 2015 roku nie spełnił oczekiwań, donosi agencja Reuters.

więcej...

partner VI Forum Agentów
Promem przez Bałtyk - Przezmorze.pl zaprasza na Forum Agentów
Jesteś touroperatorem? Szukasz pomysłów na nowe produkty? Umów się na spotkanie indywidualne w trakcie VI Forum Agentów Biur Podróży. Wśród biur, które spotkają się z Przezmorze.pl, zostaną rozlosowane dwa 4-osobowe zaproszenia na dowolny rejs z oferty cruisowej.

więcej...

< 2 3 4 5 6 8 9 10 11 12   ...   84 >
 
Sylwetka

»» Bogusław Łachmański, właściciel biura Łachmański Travel w Poznaniu »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter