Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Pamiętaj o targach TT Warsaw.
Pobierz bezpłatnie specjalne
wydanie Preview 2018
 
więcej...

Malta ma w Polsce przedstawiciela turystycznego
Czeska firma Travel Advance została przedstawicielem Maltańskiej Organizacji Turystycznej w Polsce, Czechach i na Słowacji. 

 
więcej...

promocja
Warsztaty B2B dla polskich i chorwackich partnerów

Wiadomości Turystyczne oraz przedstawicielstwo w Polsce Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej zapraszają polskie biura podróży na warsztaty B2B, które odbędą się 14 listopada w Warszawie. 

więcej...

więcej...


VII Forum: Branża musi ze sobą rozmawiać. Nie stój z boku. Debata agentów i touroperatorów

Od początku istnienia Forum Agentów, jednym z jego mocniejszych punktów są debaty wieńczące konferencyjną część wydarzenia. 


więcej...

VII Forum: Panel ekspercki - jak nowa ustawa zmieni biznes turystyczny
Zachęcamy do wzięcia udziału w prelekcji moderowanej przez radcę prawnego Adama Lontego, który wspólnie z przedstawicielami branży turystycznej – Izabelą Stelmańską, Krzysztofem Piątkiem, Pawłem Niewiadomskim i Markiem Kamieńskim, odpowie na nurtujące praktyków pytania, wyjaśni niejasności w przepisach i wskaże możliwe interpretacje poszczególnych artykułów. więcej...

promocja
Potęga marzeń według Miłki Raulin

Targi Tour Salon nabierają prędkości. Do wydarzenia zostało jeszcze nieco ponad 3 miesiące, a kalendarz spotkań z miłośnikami wypraw dalekich i bliskich już prawie wypełniony. Do grona fantastycznych podróżników, z którymi będzie można spotkać się na targach w lutym dołączyła właśnie Miłka Raulin.

 
więcej...

VII Forum: Rozmowy stolikowe – rezerwuj termin
Jedyna szansa na bezpośrednie rozmowy z przedstawicielami zarządów największych polskich firm touroperatorskich.

więcej...

Tomasz Ostojski przeszedł do Ryanair Sun
Tomasz Ostojski rozstał się ze Small Planet Airlines. Z firmą związany był przez ostatnie trzy i pół roku jako dyrektor działu usług pokładowych i szef personelu pokładowego.
 
więcej...

promocja
Podróże Jarosława Kuźniara i Tomasza Zubilewicza na Tour Salon 2019

Podróż jest sztuką to hasło przyszłorocznej edycji TOUR SALON. O tym będą również przekonywać m.in. goście specjalni targów – Jarosław Kuźniar i Tomasz Zubilewicz.

 

więcej...

VII Forum: VAT marża - zapowiada się niekorzystny werdykt europejskiego Trybunału

Mecenas Justyna Zając-Wysocka będzie mówić o szczegółach postępowania przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej i konsekwencjach dla branży ew. niekorzystnego werdyktu. 


więcej...

VII Forum: MerlinX o najnowszych technologiach
MerlinX - twórca jednego z najpopularniejszych systemów rezerwacyjnych dla biur podróży - od początków towarzyszy Forum Agentów. W tym roku przygotował dla uczestników kilka spotkań warsztatowych, na które zapraszamy wszystkich chętnych do pogłębienia wiedzy o narzędziach MerlinX.

 
więcej...

promocja
Czwarta edycja Greckiej Panoramy
Przygotowania do czwartej edycji Greckiej Panoramy ruszyły pełną parą. Targi odbędą się w dniach 1-2 grudnia 2018 roku na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

 
więcej...

Poznaj nominowanych do konkursu "Agent Roku 2018"

Po raz kolejny na Forum Agentów Biur Podróży zostanie nagrodzony "Agent Roku 2018". W tym roku do prestiżowego konkursu, organizowanego przez redakcję „Wiadomości Turystycznych”, najwięksi touroperatorzy wytypowali 14 kandydatów. 


więcej...

Touroperatorzy negocjują z polskim Small Planet
Niemiecki Small Planet Airlines ogłosił niewypłacalność. Polscy touroperatorzy nie czują się zaniepokojeni tą sytuacją. 
więcej...

Największy przewoźnik otwiera kalendarz rezerwacyjny do kwietnia, wprowadza nowe połączenia międzynarodowe i nowe miasta do swojej siatki.


więcej...

promocja
więcej...

W biznesie liczą się bezpośrednie relacje.
Rejestruj się na rozmowy stolikowe

  VII Forum Agentów to znakomita okazja do spotkań z przedstawicielami touroperatorów. Co roku reprezentanci największych biur podróży odpowiedzialni za sprzedaż agencyjną biorą udział w specjalnie przygotowanych rozmowach stolikowych z agentami. 

 
więcej...

Czytaj w najnowszym numerze: Relacje z agentami to nie chwilowa moda
Touroperatorzy chętnie deklarują przywiązanie do sieci agencyjnej, agenci twierdzą, że często na samych deklaracjach poprzestają. O szczegółach współpracy z zewnętrznymi biurami rozmawiamy z Piotrem Burwiczem, członkiem zarządu Rainbow.

 
więcej...

patronat medialny
Zapraszamy na III Krakowski Kongres Turystyki Medycznej
Kraków jest znany z wysoko wyspecjalizowanych lekarzy praktykujących medycynę na najwyższym poziomie. III Krakowski Kongres Turystyki Medycznej odbędzie się 22-23 października 2018 r. w Centrum Kongresowym Ice Kraków.


więcej...

< 2 3 4 5 6 8 9 10 11 12   ...   90 >
 

»


Czytaj cyfrowe wydania Wiadomości Turystycznych >>>

Sylwetka

»» Jakub Piotrowski z Kępna, właściciel Biura Podróży Kuba Tour »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter