Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


FlixBus wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Tegoroczną, 27 edycję WOŚP wspiera także Flixbus. W ramach współpracy wolontariusze akcji będą jeździli tego dnia autobusami przewoźnika za darmo, firma przekazała też na aukcję specjalny bilet „Na koniec świata i kilometr dalej”.


więcej...

patronat
Nowoczesne technologie w hotelach i gastronomii - zgłoś udział w konferencji

Trudno byłoby egzystować dzisiaj bez komputerów czy innych urządzeń elektronicznych. Ludzi zastępują roboty a niektórzy nie wyobrażają sobie życia codziennego bez korzystania z telefonów komórkowych. Nowoczesne technologie zaczęły egzystować też w branży restauratorskiej czy też gastronomicznej. Elektroniczna odprawa czy też check-in w hotelu nie jest już niczym dziwnym. Branża ta rozwija się bardzo prężnie i z dnia na dzień otwierają się nowe hotele oraz restauracje, próbując prześcignać się we wdrażaniu nowych zastosowań.więcej...

Spotkanie wigilijne MROT
19 grudnia Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna zaprosiła swoich członków i sympatyków na spotkanie wigilijne do restauracji Przystań Sztuki na warszawskich Bulwarach Wiślanych.

 
więcej...

Zakończył się jedenasty Ski Opening z Neckermannem

W tym roku Neckermann Podróże zaprosił na Ski Opening do niemieckiego Garmisch-Partenkirchen. W imprezie udział wziął Adam Małysz z rodziną.

więcej...

Ecco Holiday został partnerem marki Remington

Totalnie Ty! to konkurs producenta urządzeń do pielęgnacji włosów Remington, w którym do wygrania jest wycieczka do Nowego Jorku. Za jej organizację odpowiada Ecco Travel.


więcej...


Polska będzie się promować przez marki turystyczne

„Polskie Marki Turystyczne” to nowy projekt zainicjowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. W połowie roku realizować będzie go Polska Organizacja Turystyczna.


więcej...


WOT podsumowała rok

Przedświąteczne spotkanie było okazją dla Warszawskiej Organizacji Turystycznej do podsumowania kilku miesięcy pracy pod nowym zarządem.


więcej...

Mariusz Jańczuk: Przystopujemy z rozwojem za granicą
Oszczędzać możemy na rynkach, na których da się wynegocjować niższe koszty hoteli, ale tu wszystko zależy od koniunktury, a nie od tego, czego chcemy my. W krajach, które sprzedają się gorzej, myślę choćby o Hiszpanii czy Portugalii, możemy obniżać ceny - analizuje Mariusz Jańczuk prezes Itaki.

 
więcej...

W Marsa Alam trwa ETI VIP World Academy
Touroperator zaprosił agentów z ośmiu krajów: Austrii, Chorwacji, Czech, Węgier, Polski, Rumunii, Słowacji i Słowenii.

 
więcej...


Rainbow podpisał kolejną umowę z Enter Airem

Rainbow i Enter Air podpisały umowę na sezon Lato 2019 – Zima 2019/2020. Jej szacunkowa wartość wynosi 45,1 mln dol (ok. 171,1 mln zł).
 

więcej...

Kolejny dobry rok transportu lotniczego

12 grudnia w warszawskim hotelu Raddison Blu Sobieski odbyła się konferencja prasowa z okazji premiery najnowszej edycji raportu Rynek lotniczy 2018. Autorem dokumentu będącego zbiorem statystyk i danych dotyczących światowego i polskiego rynku lotniczego w 2017 r. jest prof. Dariusz Tłoczyński z Uniwersytetu Gdańskiego, i właśnie on przedstawił zebranym - reprezentantom branży turystycznej i lotniczej - główne założenia raportu.

 
 
więcej...


Turyści z segmentu LGBT najlepiej czują się na Malcie

Malta zajęła pierwsze miejsce w europejskim rankingu najlepszych kierunków dla osób o odmiennej orientacji seksualnej.więcej...

Wjazd do Iranu już bez pieczątki
Irańskie władze chcą zwiększyć wpływy z turystyki, dlatego zależy im, by do kraju przyjeżdżało więcej turystów.

 
więcej...

Polska wyróżniona przez Chińczyków

Chińscy eksperci turystyczni uznali Polskę za jeden z najatrakcyjniejszych kierunków turystycznych.
 

więcej...

promocja
Tourism Trends Awards - walcz o prestiżowe wyróżnienie!

Innowacyjność, skuteczność i pomysłowość przy pracy dla turystyki – jeśli tymi słowami możesz opisać swoją pracę, to konkurs Tourism Trends Awards jest właśnie dla Ciebie! Kolejny finał konkursu odbędzie się 29 marca 2019 roku, ale już teraz możesz zgłosić swój udział. W tej edycji czekają na Ciebie nowe kategorie.


 
więcej...

Przedświąteczne ucztowanie z Chorwacją

Chorwacja jest kierunkiem całorocznym, o czym można było się przekonać w czasie spotkania zorganizowanego przez przedstawicielstwo Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej w Polsce.


więcej...

Adwentowe wieńce z Austria.info
Austria.info zaprosiła na spotkanie przedświąteczne, na którym Gabriele Lenger, dyrektor biura w Warszawie podsumowała w nieszablonowy sposób pracę swojego zespołu.

 
więcej...

Enter Air ma nowy samolot
Enter Air odebrał pierwszego z sześciu zamówionych Boeingów 737 MAX 8. Samolot jeszcze w grudniu trafi do obsługi polskich i zagranicznych biur podróży.

 
więcej...

Problem overtourismu nie dotyczy jeszcze polskich miast
Problem tzw. overtourismu dotyczy wciąż wąskiej grupy miast: Wenecji, Florencji, Barcelony czy Lizbony. Miasta polskie do nich nie należą, mamy wciąż nie w pełni wykorzystany potencjał- twierdzi Dr hab. Piotr Zmyślony, z Katedry Turystyki, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.


 
więcej...

Joanna Cetlin odchodzi z Neckermanna
 
Joanna Cetlin, która
w Neckermann Podróże
odpowiadała za współpracę
z siecią sprzedaży,
rozstaje się z firmą.


więcej...

< 4 5 6 7 8 10 11 12 13 14   ...   94 >
 
Sylwetka

»» Przemysław Marczuk z Szamotuł, właściciel Biura Podróży Accord »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter