Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 

»


PATRONAT 
Zimowa edycja Roadshow TSS Polska 2019 

Zapraszamy Państwa na zimową edycję Roadshow TSS Polska 2019, która odbędzie się w listopadzie pod hasłem
"Konkurencyjność 2.0 w biurze podróży - wiedza produktowa i nowoczesna promocja"

 

więcej...

LUDZIE

ETI powiększa zespół specjalistów

Ewelina Żółkowska od listopada będzie
odpowiadać w ETI za działania marketingowe firmy. To nowe stanowisko u touroperatora, którego zespół dotychczas tworzyli specjaliści do spraw sprzedaży i produktu. Ewelina Żółkowska z wykształcenia jest dziennikarką. Zanim zdecydowała się przejść do ETI, pracowała w Neckermannie, gdzie odpowiadała za kontakty z mediami i działania z zakresu public relations.

więcej...

WYDARZENIA

Corendon zaprezentował się polskiej branży

Tureckie czarterowe linie lotnicze Corendon
zaprosiły przedstawicieli polskiej branży
turystycznej na spotkanie. W ten sposób
zainaugurowały swoje wejście na nasz rynek w nowej formule. Dotychczas przewoźnik działał  we współpracy z touroperatorami, teraz chce wzmocnić swoją pozycję i dotrzeć nie tylko do organizatorów, ale też do agentów i klientów końcowych.

więcej...

LUDZIE

Piotr Wiklak reprezentuje RateHawk.com

Piotr Wiklak, został account managerem
w RateHawk.com, firmie będącej dostawcą oferty hotelowej. Wcześniej zajmował podobne stanowisko w Polskich Liniach Lotniczych LOT. Jest też założycielem organizacji e-sportowej Onca Gaming. Z wykształcenia socjolog, ukończył studia licencjackie w Collegium Civitas ze
specjalnością marketingową.

więcej...

LUDZIE

Kolejne zmiany kadrowe w Boeingu

W środku zawieruchy spowodowanej
problemami z samolotami Boeing 737 Max firma mianuje nowych szefów poszczególnych sekcji. Z firmą rozstał się właśnie Kevin McAllister, który był prezesem i dyrektorem zarządzającym Boeing Commercial Airplanes. Jego miejsce zajął Stan Deal. Kolejna zmiana dotyczy stanowiska prezesa Boeing Global Service, dotychczas piastowanego przez Stana Deala. Po jego nominacji miejsce to zajmie Ted Colbert. Natomiast Vishwa Uddanwadiker będzie zamiast Colberta wiceprezesem sekcji technologii informatycznych i analizy danych. 

więcej...

OGŁOSZENIE
Polska Organizacja Turystyczna ogłasza konkurs na stanowisko DYREKTORA ZOPOT 
Konkurs obejmuje placówkę w Kijowie. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 12.11.2019 r. więcej...

WARSZTATY

Francja promuje się jako kierunek religijny

Podczas warsztatów przedstawiciele francuskich atrakcji religijnych informowali polskie biura podróży o możliwościach organizacji wyjazdów pielgrzymkowych we Francji.

więcej...

VIII FORUM AGENTÓW
Cypr - Partner Konkursu Agent Roku 2019  

Cypr to raj dla aktywnych, gdzie słońce świeci przez cały rok. Ze swoim położeniem, klimatem, infrastrukturą i krajobrazami, wyspa pozwala idealnie łączyć wypoczynek z aktywnością sportową. 

 

więcej...

DESTYNACJE'20
destynacje’20 promują najlepsze kierunki turystyczne 

Na targach World Travel Show w Nadarzynie swoją premierę miał tytuł „destynacje’20”. Wydanie specjalne przygotowane przez redakcję Wiadomości Turystycznych zainteresuje wszystkich amatorów podróżowania. 

 
więcej...

VIII FORUM AGENTÓW
Wyróżnienie branży - głosowanie już tylko do 30 października 
Już po raz 8. spotykamy się na Ogólnopolskim Forum Agentów Biur Podróży organizowanym przez redakcję Wiadomości Turystycznych. Tradycyjnie jednym z kluczowych akcentów wydarzenia będzie wybór Agenta Roku. W tegorocznej edycji mamy nową kategorię „Wyróżnienie Branży”, w której wybieramy jednego agenta głosując na niego w internecie. Zapraszamy Państwa do głosowania.


więcej...

PATRONAT
Turystyka medyczna w Krakowie
W Centrum Kongresowym ICE Kraków w dniach 8-9 października odbył się IV Krakowski Kongres Turystyki Medycznej. Wydarzenie zorganizowane przez Urząd Miasta Krakowa we współpracy z Krakowskim Biurem Festiwalowym, w partnerstwie z Krakowską Izbą Turystyki oraz Małopolską Organizacją Turystyczną. więcej...

RÓŻA KOLUMBA
Nagrody w konkursie Róża Kolumba przyznane  

18 października na  World Travel Show w Nadarzynie odbyło się uroczyste podsumowanie tegorocznej edycji konkursu Róża Kolumba organizowanego przez redakcję Wiadomości Turystycznych.

 
więcej...

LUDZIE
Jadwiga Błoch z odznaką honorową

Władze województwa lubuskiego doceniły wysiłki podejmowane od lat przez Jadwigę Błoch w rozwój turystyki w regionie i promocję lubuskiego wśród turystów.

więcej...

KONFERENCJA

O potencjale Indii podczas konferencji branżowej


Celem konferencji było nie tylko przybliżenie tego azjatyckiego kierunku, również wskazanie, w jaki sposób biura podróży mogą w atrakcyjny sposób sprzedawać go klientom.

więcej...

KONFERENCJA BRANŻOWA 
Indie destynacją przyszłości -  turystyczna współpraca biznesowa

Światowa Rada Podróży i Turystyki szacuje, że Indie do 2028 roku zdobędą pozycję trzeciej, co do wielkości gospodarki turystycznej na świecie zaraz po Chinach i Stanach Zjednoczonych.

więcej...

NOWY NUMER
Czy miliony z płacy minimalnej wejdą w turystykę

W przyszłym roku płaca minimalna wzrośnie do 2600 zł. To szansa dla touroperatorów na zwiększenie liczby klientów, których portfele będą zasobniejsze.

 

więcej...

LUDZIE

Ks. Dariusz Denisiuk dyrektorem siedleckiej "Arki"


Duchowny był w ostatnich latach związany z mediami. Pracował w katolickiej rozgłośni radiowej.

więcej...

SPOTKANIA

Premio Travel prezentowało nowy katalog wśród agentów

W najnowszym katalogu organizatora znalazło się 15 nowych kierunków oraz 4 nowe programy zwiedzania.

więcej...

TOUROPERATORZY

Najlepsi doradcy turystyczni Mouzenidis Travel docenieni

W programie vip tripu znalazło się zwiedzanie wiszących klasztorów Meteora, degustacja greckich win i uroczysta kolacja w tradycyjnej tawernie połączona z rozdaniem dyplomów dla najlepszych agentów.

więcej...

PROMOCJA
Odkryj smak przygody na
TOUR SALON 2020
 

W dniach 14-16 lutego 2020 odbędzie się 31. edycja Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON. Wydarzenie promowane będzie hasłem „Odkryj smak przygody”. Co ono oznacza?


 
więcej...

< 4 5 6 7 8 10 11 12 13 14   ...   111 >
 
Sylwetka

»» Sylwia Lach-Włodarska, właścicielka Biura Podróży One2Fly Agent Roku 2019 »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter