Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


VI Ogólnopolskie Forum Agentów Biur Podróży już dziś w Radisson Blue, w Warszawie
więcej... [KOMENTARZE (1)]

Tunezja otworzy wkrótce niebo?
Tunezja jest na ostatnim etapie negocjacji z Unią Europejską w sprawie umowy otwartego nieba, informuje tamtejsza minister turystyki Selma Elloumi Rekiki.


więcej...

Czytaj w najnowszym numerze WT 22/2017
Rynek lotniczy na plusie, czartery z lekką stratą

Tradycyjnie w ostatnim kwartale roku światło dzienne ujrzał raport Rynek lotniczy, przygotowany przez redakcję „Wiadomości Turystycznych”.


więcej...

Forum Agentów
Zapoznaj się z aktualnym programem VI Forum Agentów
Do Forum Agentów Biur Podróży pozostał niecały tydzień. To ostatnia okazja, aby zgłosić udział w corocznym wydarzeniu, na którym porozmawiać można o bieżących problemach branży, wziąć udział w debacie największych touroperatorów, wyjaśnić problemy przy stoliku i poznać Agenta Roku 2017.

więcej... [KOMENTARZE (1)]

Mołdawia partnerem Forum Agentów Biur Podróży
Mołdawia dołączyła do grona partnerów VI Ogólnopolskiego Forum Agentów Biur Podróży, które odbędzie się 22 listopada br. w Radisson Blu Centrum w Warszawie. Znany z wyśmienitych win kraj rozpoczyna kampanię promocyjną w Polsce i jest zainteresowany pozyskaniem do współpracy przedstawicieli branży turystycznej.


więcej... [KOMENTARZE (2)]

Accor Hotels rezygnuje ze sprzedaży nie swoich ofert
 Accor Hotels nie będzie już prowadził przez swoją stronę internetową sprzedaży hoteli nienależących do sieci. Projekt zainicjowany w 2015 roku nie spełnił oczekiwań, donosi agencja Reuters.

więcej...

partner VI Forum Agentów
Promem przez Bałtyk - Przezmorze.pl zaprasza na Forum Agentów
Jesteś touroperatorem? Szukasz pomysłów na nowe produkty? Umów się na spotkanie indywidualne w trakcie VI Forum Agentów Biur Podróży. Wśród biur, które spotkają się z Przezmorze.pl, zostaną rozlosowane dwa 4-osobowe zaproszenia na dowolny rejs z oferty cruisowej.

więcej...

patronat
Zapraszamy na Grecką Panoramę
Firma North Events zaprasza na trzecią edycję targów GRECKA PANORAMA,  które odbędą się w dniach 2-3 grudnia na PGE Narodowy w Warszawie.


więcej...

VI Forum Agentów
Do rozmów stolikowych dołączył TUI Poland

Zapraszamy do stolika TUI. W trakcie Forum Agentów będzie można porozmawiać także z przedstawicielem tego touroperatora. Na pytania agentów w rozmowie B2B odpowiadać będzie Michał Szymański, kierownik działu sprzedaży agencyjnej i franchisingowej.więcej...

VI Forum Agentów
Dariusz Matwiejczuk odpowie na pytania dotyczące Coral Travel Wezyr Holidays
Swój udział w rozmowach stolikowych w czasie VI Forum Agentów zapowiedział też Coral Travel Wezyr Holidays. Touroperator, będący częścią koncernu turystycznego OTI Holding, już po raz drugi spotka się z agentami na rozmowach. W zeszłym roku organizatora reprezentował Erdem Fidan, w tym roku zastąpi go Dariusz Matwiejczuk.


więcej...

Christian Tour rozważa zamknięcie biura w Warszawie
Firma nadal będzie działać, ale z biura w Katowicach. Decyzja w tej sprawie ma zapaść w przyszłym tygodniu. – Za ustanowieniem siedziby administracyjno-operacyjnej w Katowicach przemawiają niższe koszty – mówi Mariusz Raban, dyrektor biura w Polsce i dodaje, że południowa część kraju kryje w sobie duży potencjał dla firm turystycznych.

więcej...

VI Forum Agentów
Z Itaką porozmawiasz o ofercie rejsowej
W rozmowach stolikowych, które odbywać się będą w czasie VI Forum Agentów, nie mogło zabraknąć największego polskiego touroperatora – Itaki. Opolski organizator już po raz drugi spotka się z agentami, by omówić istotne dla nich kwestie związane ze sprzedażą ofert touroperatora. Podobnie jak w zeszłym roku z agentami rozmawiać będzie Dominik Miłowski.


więcej...

Agnieszka Jędrzejczyk-Wojciechowska nowym wiceprezesem POT

Rada POT pozytywnie zaopiniowała kandydaturę Agnieszki Jędrzejczyk-Wojciechowskiej na stanowisko wiceprezesa Polskiej Organizacji Turystycznej. W wyniku naboru konkursowego została ona zarekomendowana przez prezesa Roberta Andrzejczyka. W POT będzie nadzorować pion odpowiedzialny za komunikację marketingową.

więcej... [KOMENTARZE (1)]

VI Forum Agentów
Wybieramy Agenta Roku 2017. Oto lista nominowanych
Po raz kolejny na Forum Agentów poznamy najlepszego agenta turystycznego 2017. W tym roku do prestiżowego konkursu, organizowanego przez redakcję „Wiadomości Turystycznych”, najwięksi touroperatorzy wytypowali 14 kandydatów.


więcej...

Destinations of the World na VI Forum Agentów
Globalny dostawca usług turystycznych dla biur podróży na VI Forum Agentów zaprezentuje swój system rezerwacji hotelowych, w którym dostępne jest ponad 200 tys. obiektów w ponad 10 tys. destynacjach. Poza hotelami w systemie można także zarezerwować transfery oraz wycieczki fakultatywne.


więcej... [KOMENTARZE (1)]

patronat
Specjaliści od turystyki religijnej spotykają się w Krakowie
Już jutro w Krakowie rozpoczyna się I Międzynarodowy Kongres Turystyki Religijnej i Pielgrzymkowej "Śladami świętego Papieża Jana Pawła II". Celem Kongresu jest promocja Krakowa i Małopolski jako destynacji religijnej oraz wzmocnienie znaczenia turystyki pielgrzymkowej.


więcej...

Głosuj na produkt turystyczny roku
6 listopada rozpoczęło się głosowanie internautów w konkursie Polskiej Organizacji Turystycznej na Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat 2017. Głosowanie zakończy się w niedzielę 19 listopada o północy.


więcej...

promocja
Oferta szkolna Escape Room Warszawa®
Marka Room Escape Warszawa® istnieje na rynku od 2013 roku. Na początku świadczyła usługi dla firm, organizując mobilne zabawy w dowolnie wybranej lokalizacji. Obecnie Room Escape Warszawa® prezentuje specjalną ofertę zarówno dla szkół, jak i dla touroperatorów organizujących wycieczki szkolne.


więcej...

Czytaj w najnowszym numerze WT 21/2017

ROZMOWA NUMERU Klient wciąż ufa agentowi

W ostatnich czasach branża turystyczna musi radzić sobie z wieloma sytuacjami kryzysowymi. Jak powinien na nie reagować dobry sprzedawca, radzi Dirk Rogl, ekspert w zakresie komunikacji.


więcej...

patronat
Roadshow TSS Polska - know how kluczem do sukcesu biura

TSS Polska organizuje kolejny w tym roku roadshow Jesień 2017. Spotkania branżowe z biurami podróży odbędą się: 14.11. w Szczecinie, 15.11. w Poznaniu, 16.11 w Katowicach, pod hasłem: know how kluczem do sukcesu biura.więcej...

< 1 2 3 4 5 7 8 9 10 11   ...   83 >
 
Sylwetka

»» Eliza Smolińska, właścicielka biura Aleksander w Kaliszu »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter