Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


LUDZIE

Ozga i Walczak w zarządzie Wakacje.pl

Damian Ozga został wiceprezesem Wakacje.pl.
Takie stanowisko dotąd nie istniało w firmie. Do zarządu weszła natomiast Katarzyna Walczak, która dotychczas pełniła rolę dyrektora marketingu.

więcej...

WYDARZENIA

Madagaskar zaprezentował się polskiej branży

Nieco ponad 291 tys. turystów zagranicznych 
odwiedziło Madagaskar w 2018 roku.
Najważniejszym rynkiem źródłowym jest Francja, ale rząd chce wypromować kierunek także w innych krajach, m.in. w Europie Środkowo-Wschodniej.

więcej...

WYDARZENIE

Spotkanie wigilijne w Fabryce Bombek


Austria.info zaprosiła dziennikarzy, biura podróży, agencje reklamowe, z którymi współpracuje, także ambasadora Austrii w Polsce Wernera Almhoferza, na spotkanie przedświąteczne. Goście uczestniczyli w procesie tworzenia bombek. Wydarzenie otworzyła Gabriele Lenger, szefowa polskiego oddziału austria.info.

więcej...

WARSZTATY
Agenci Schmetterling przeszkoleni przez TOP Touristik
Przedstawiciele organizatora specjalizującego się w pakietowaniu dynamicznym promowali nowości w ofercie, m.in. Turcję i Stany Zjednoczone. W tym roku road show obejmował Wrocław, Katowice, Poznań, Zieloną Górę i Szczecin. W pięciu spotkaniach wzięło udział ponad 15 agentów z całej Polski. więcej...

LUDZIE

Damian Ozga coraz wyżej w strukturze Wakacje.pl

Damian Ozga pełnił w ostatnich miesiącach funkcję dyrektora zarządzającego produktem i siecią franczyzową w Wakacje.pl.  W ostatnich dniach mianowano go natomiast wiceprezesem tego multiagenta.


więcej...

LUDZIE
Sciacchitano przewodniczącym Rady Organizacji Międzynarodowego Lotnictwa Cywilnego

Sciacchitano rozpocznie urzędowanie w styczniu 2020 r. i zastąpi dotychczasowego przewodniczącego Olumuyiwę Benarda Aliu, który stał na czele organizacji od 2014 r.

więcej...

NOWY NUMER
Ranking. Poznaj 20. najbardziej wpływowych influencerów

Twórcy internetowi mogą stanowić przestrzeń do działań marketingowych biur podróży, regionów czy destynacji zagranicznych. Ranking ma ułatwić marketerom wybór sprawdzonych influencerów do współpracy. 
 

 

więcej...

WYDARZENIA

Witold Bańka symbolicznie oddał turystykę minister Emilewicz

Gala wręczenia Certyfikatów Polskiej Organizacji Turystycznej była okazją do symbolicznego przekazania turystyki przez byłego ministra sportu i turystyki Witolda Bańkę minister rozwoju Jadwidze Emilewicz. 

więcej...

WYDARZENIA

POT ponownie nagrodziła certyfikatami

Polska Organizacja Turystyczna po raz siedemnasty przyznała wyróżnienia dla najlepszych produktów turystycznych w Polsce.

więcej...

WYDARZENIA
FlixBus Polska świętuje 2. urodziny
Podczas wydarzenia firma ogłosiła swoje plany na 2020 rok. Zaliczyć do nich możemy działania proekologiczne, usprawnienia technologiczne, rozwój siatki połączeń na Ukrainie, dodanie do oferty więcej mniejszych miejscowości oraz zwiększenie oferty o 50 proc.


więcej...

LUDZIE

Brand USA z nowym przewodniczącym 

Na stanowisku przewodniczącego zadebiutował John Edman, który jest z Brand USA związany od 2015 r. John Edman jest absolwentem Uniwersytetu w Minnesocie, gdzie ukończył m.in. Carlson Executive Leadership Program, ma też dyplom MBA Uniwersytetu św. Tomasza. Od 2015 r. zasiada w Radzie dyrektorów Brand USA. Oprócz tego jest dyrektorem Explore Minnesota Tourism – podmiotu odpowiedzialnego za wdrażanie strategii związanych z promocją stanu Minnesota jako kierunku turystycznego.

więcej...

LUDZIE

Nowe władze Warszawskiej Izby Turystyki

Andrzej Piotr Żukowski zastąpił na stanowisku prezesa Andrzeja Szymańskiego, który tę funkcję sprawował 15 lat. Pod koniec listopada w Warszawskiej Izbie Turystyki przeprowadzono walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze, podczas którego doszło do wyboru nowych władz stowarzyszenia.
 


więcej...

WALNE ZGROMADZENIE

Czechy: turyści częściej kupują firsty
 

Stowarzyszenie Biur Podróży Republiki Czeskiej podsumowało rok w turystyce. Dla klienta coraz bardziej istotny staje się  wysoki standard wypoczynku. W Pradze odbyło się walne zgromadzenie Stowarzyszenia Biur Podróży Rep. Czeskiej. Wzięli w nim udział, poza członkami organizacji, Renata Králová, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego, oraz Jan Herget, dyrektor CzechTourism.

więcej...

LUDZIE

Trivago z nowym prezesem

Axel Hefer w Trivago odpowiadał m.in. za tworzenie i przeprowadzenie strategii marketingowej, także zarządzanie międzynarodowym teamem makretingowców.
Po niemal 15 latach spędzonych na pozycji prezesa i dyrektora zarządzającego w Trivago – multiwyszukiwarce hoteli – Rolf Schrömgens, jeden z jej założycieli, zrezygnował ze stanowisk. 

więcej...

LUDZIE

Norwegian ma nowego prezesa

Jacob Schram został powołany na prezesa
linii lotniczej Norwegian.
Funkcję tę obejmie 1 stycznia 2020 roku. Na stanowisku zastąpi Bjørna Kjosa, który złożył swoją rezygnację w lipcu, ale nie rozstał się z firmą. Przez tych kilka miesięcy na czele przewoźnika stał Geir Karlsen, który pozostaje w nim jako dyrektor finansowy i wiceprezes.

więcej...

LUDZIE

Czajka dyrektorem w Avenger Flight Group

Bartosz Czajka, były prezes Small Planet
Airlines, został dyrektorem ds. rozwoju na Europę w amerykańskiej firmie Avenger Flight Group. Przedsiębiorstwo zajmuje się szkoleniami dla pilotów. Bartosz Czajka z biznesem lotniczym związany jest od wielu lat. Zanim rozpoczął pracę w Small Planet Airlines (początkowo jako wiceprezes, później jako prezes), prowadził własną działalność Bravo Charlie, gdzie świadczył usługi konsultingowe dla linii lotniczych i lotnisk z zakresu budowania strategii, zabezpieczania cen paliwa i planowania biznesu.

więcej...

LUDZIE

Katarzyna Fabiańska przeszła do Ingenico ePayments

Katarzyna Fabiańska została dyrektorem
do spraw rozwoju na Europę, Bliski Wschód i Afrykę w Ingenico ePayments, firmie zajmującej się płatnościami elektronicznymi. Wcześniej przez 4 lata pracowała w Travelporcie, z czego przez prawie trzy lata jako dyrektor na Polskę i kraje bałtyckie. Zanim związała się z branżą technologiczno-turystyczną (Travelport) pracowała w TNT, firmie zajmującej się pakowaniem i przewozem towarów oraz w CEVA Logistics. 

więcej...

VIII FORUM AGENTÓW
Wyróżnienie Branży dla Małgorzaty Kogut
Pojawienie się nowej kategorii w plebiscycie Agenta Roku pozwoliło publiczności internetowej na wybór swojego faworyta. 13 kandydatów rywalizowało o zdobycie tego tytułu. Bezkonkurencyjna okazała się jednak Pani Małgorzata Kogut z Sun Tour (Jaworzno).

więcej...

KONFERENCJA

Ziemia Salzburska promowała się w Warszawie

U progu sezonu narciarskiego do Warszawy zawitali przedstawiciele Ziemi Salzburskiej, żeby poinformować dziennikarzy o tym co nowego czeka w najpopularniejszym wśród polskich narciarzy regionie austriackim.

więcej...

WARSZTATY

Kadry informacji turystycznej z Pomorza Zachodniego przeszkolone

Zachodniopomorscy pracownicy punktów informacji turystycznej szkolili się z tematycznych szlaków kulturowych Pomorza Zachodniego. Poznawali ich potencjał i znaczenie w budowaniu tożsamości dziedzictwa regionu. 

więcej...

< 1 2 3 4 5 7 8 9 10 11   ...   112 >
 
Sylwetka

»» Sylwia Lach-Włodarska, właścicielka Biura Podróży One2Fly Agent Roku 2019 »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter