Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Dyrektywa- branża poprawnie zidentyfikowała problemy

Z Michelem de Blustem, sekretarzem generalnym Europejskiej Organizacji Związków Biur Podróży Unii Europejskiej (ECTAA), rozmawiamy o problemach, z jakimi zmaga się branża po wprowadzeniu dyrektywy o o imprezach turystycznych i PUT.

 

więcej...

promocja
Pakiety dynamiczne dla Twoich klientów

Twoi Klienci lubią samodzielnie planować wakacje i szukają niestandardowych rozwiązań? W Neckermann Podróże zarezerwujesz pakiet wakacyjny dostosowany do ich indywidualnych potrzeb. Z nami ułożysz plan podróży w oparciu o optymalne połączenia lotnicze i wyselekcjonowane hotele z oferty Neckermanna.  
więcej...

promocja
RateHawk partnerem VII Forum Agentów Biur Podróży
 
RateHawk to Innowacyjny System Rezerwacyjny dla Biur Podróży. Platforma jest całkowicie bezpłatna i umożliwia dokonywanie rezerwacji w ponad 1 000 000 obiektów noclegowych na całym świecie! Są to zarówno hotele, apartamenty jak i domy wakacyjne.

 
więcej...

promocja
Energylandia partnerem tegorocznego Forum Agentów Biur Podroży 
 

Największy w Polsce Park Rozrywki Energylandia w Zatorze to gwarancja najlepszej zabawy dla całych rodzin! Znaleźć tu można aż 4 strefy z atrakcjami podzielonymi na Bajkolandię dla najmłodszych, Strefę Familijną dla całych rodzin, Ekstremalną dedykowaną wszystkim głodnych wrażeń i wysokiej dawki adrenaliny, a także Wodną – Water Park i Tropical Fun.

 
 

więcej...

promocja
TOP Touristik na VII Ogólnopolskim Forum Agentów Biur Podróży
 
Pakietowanie dynamiczne, to szybko rozwijający się trend w turystyce, umożliwiający tworzenie pakietów turystycznych (przelotu, zakwaterowania, transferu i ubezpieczenia) w czasie rzeczywistym w oparciu o najnowsze technologie i sprawdzonych kontrahentów w destynacjach. 

więcej...

promocja
Jesienno-zimowy roadshow

Zapraszamy na kolejną edycję spotkań branżowych Roadshow TSS Polska, tym razem pod hasłem: Europejska oferta turystyczna! 
 

więcej...

Obradowała Kapituła konkursu
Agent Roku 2018
 


08 listopada w hotelu Radisson Blu Centrum w Warszawie obradowała kapituła konkursu Agent Roku, którego organizatorem jest redakcja Wiadomości Turystycznych. W tej edycji o miano najlepszego agenta walczyło 14 agentów turystycznych zgłoszonych przez największych polskich organizatorów, którzy spośród swoich partnerów biznesowych wybierali agentów wykazujących się nie tylko wybitnymi zdolnościami sprzedażowymi ale również dobrą znajomością produktów i odpowiednim podejściem do klienta. 
 
więcej...

Rafał Buczak w My Travel

Z początkiem listopada stanowisko Dyrektora Sprzedaży Sieci Stacjonarnej My Travel objął Rafał Buczak. Będzie odpowiadać za zarządzanie sprzedażą w salonach należących do multiagenta. 

 

więcej...

Brytyjczycy chcą opłaty turystycznej dla gości z zagranicy

Brytyjczycy, którzy sami podróżują za granicę, domagają się od swojego rządu wprowadzenia opłaty turystycznej dla odwiedzających ich kraj.
 
 

więcej...

patronat
Nawiąż współpracę z Neckermann Podróże

Neckermann Podróże należy do międzynarodowego, najstarszego na świecie koncernu turystycznego Thomas Cook Group plc. To ceniona marka wśród polskich klientów, z bogatą ofertą wypoczynku w różnych rejonach świata, w tym przede wszystkim ofertą czarterową w basenie Morza Śródziemnego. To firma stabilna, gwarantująca bezpieczne wakacje i zapewniająca partnerskie warunki współpracy.

 

więcej...

reklamawięcej...

patronat
VII Forum: Zapewnij swojemu klientowi bezpieczne wakacje, a będzie do Ciebie wracał!

Travel Care to grupa specjalistów z dziedziny medycyny podróży. Zajmują się edukacją i profilaktyką oraz zapewniają dostęp do najnowocześniejszych produktów chroniących podróżujących. Travel Care promuje kompleksowe rozwiązania, tak, aby turyści wracali do domu pełni wrażeń i zdrowia.

 

więcej...

promocja
ITAKA zaprasza na Grecką Panoramę

Jak co roku ITAKA na Greckiej Panoramie prezentuje ofertę na nadchodzące lato. Rok 2019 jest szczególny dla lidera polskiej turystyki, gdyż firma obchodzi okrągłą rocznicę działalności pod hasłem: „ 30 lat i jeszcze tyle do odkrycia”.  


więcej...

WTM w Londynie ze specjalnym wydaniem Wiadomości Turystycznych

W Londynie rozpoczęły się drugie – po berlińskich ITB – największe i najważniejsze targi turystyczne (5–7 listopada) w Europie. 

 

więcej...

promocja
Jesteśmy tu dla Ciebie! Spotkaj się z Net Holiday na VII Forum Agentów Biur Podróży!

Cieszymy się, że będziemy mogli zobaczyć się i porozmawiać podczas dorocznego spotkania na Forum Agentów Biur Podróży. Chcemy Cię poznać, a jeśli już się znamy kolejny raz porozmawiać o naszym wspólnym biznesie. Wysłuchać Cię, wczuć się w Twoje potrzeby, pośmiać się z rzeczy ciekawych i dziwnych oraz opowiedzieć Ci, co przygotowaliśmy dla Ciebie już teraz. Serdecznie zapraszamy do naszego stoiska podczas VII Forum Agentów Biur Podróży. Fajnie będzie się spotkać!

 

więcej...

Pamiętaj o targach TT Warsaw.
Pobierz bezpłatnie specjalne
wydanie Preview 2018
 
więcej...

Malta ma w Polsce przedstawiciela turystycznego
Czeska firma Travel Advance została przedstawicielem Maltańskiej Organizacji Turystycznej w Polsce, Czechach i na Słowacji. 

 
więcej...

promocja
Warsztaty B2B dla polskich i chorwackich partnerów

Wiadomości Turystyczne oraz przedstawicielstwo w Polsce Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej zapraszają polskie biura podróży na warsztaty B2B, które odbędą się 14 listopada w Warszawie. 

więcej...

więcej...


VII Forum: Branża musi ze sobą rozmawiać. Nie stój z boku. Debata agentów i touroperatorów

Od początku istnienia Forum Agentów, jednym z jego mocniejszych punktów są debaty wieńczące konferencyjną część wydarzenia. 


więcej...

< 1 2 3 4 5 7 8 9 10 11   ...   89 >
 

»


Czytaj cyfrowe wydania Wiadomości Turystycznych >>>

Sylwetka

»» Jakub Piotrowski z Kępna, właściciel Biura Podróży Kuba Tour »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter