Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Wjazd do Iranu już bez pieczątki
Irańskie władze chcą zwiększyć wpływy z turystyki, dlatego zależy im, by do kraju przyjeżdżało więcej turystów.

 
więcej...

Polska wyróżniona przez Chińczyków

Chińscy eksperci turystyczni uznali Polskę za jeden z najatrakcyjniejszych kierunków turystycznych.
 

więcej...

promocja
Tourism Trends Awards - walcz o prestiżowe wyróżnienie!

Innowacyjność, skuteczność i pomysłowość przy pracy dla turystyki – jeśli tymi słowami możesz opisać swoją pracę, to konkurs Tourism Trends Awards jest właśnie dla Ciebie! Kolejny finał konkursu odbędzie się 29 marca 2019 roku, ale już teraz możesz zgłosić swój udział. W tej edycji czekają na Ciebie nowe kategorie.


 
więcej...

Przedświąteczne ucztowanie z Chorwacją

Chorwacja jest kierunkiem całorocznym, o czym można było się przekonać w czasie spotkania zorganizowanego przez przedstawicielstwo Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej w Polsce.


więcej...

Adwentowe wieńce z Austria.info
Austria.info zaprosiła na spotkanie przedświąteczne, na którym Gabriele Lenger, dyrektor biura w Warszawie podsumowała w nieszablonowy sposób pracę swojego zespołu.

 
więcej...

Enter Air ma nowy samolot
Enter Air odebrał pierwszego z sześciu zamówionych Boeingów 737 MAX 8. Samolot jeszcze w grudniu trafi do obsługi polskich i zagranicznych biur podróży.

 
więcej...

Problem overtourismu nie dotyczy jeszcze polskich miast
Problem tzw. overtourismu dotyczy wciąż wąskiej grupy miast: Wenecji, Florencji, Barcelony czy Lizbony. Miasta polskie do nich nie należą, mamy wciąż nie w pełni wykorzystany potencjał- twierdzi Dr hab. Piotr Zmyślony, z Katedry Turystyki, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.


 
więcej...

Joanna Cetlin odchodzi z Neckermanna
 
Joanna Cetlin, która
w Neckermann Podróże
odpowiadała za współpracę
z siecią sprzedaży,
rozstaje się z firmą.


więcej...

Best Reisen integruje branżę

Impreza organizowana przez Best Reisen w czasie targów TT Warsaw weszła już na stałe do kalendarza branży turystycznej. W tym roku prezes firmy postanowiła zaprosić także swoją konkurencję.

 

więcej...

Renata Łątka dyrektorem sprzedaży w HanseMerkur
Renata Łątka do zespołu HanseMerkur dołączyła w czerwcu 2015 roku jako menedżer operacyjny. Obecnie zajmuje stanowisko dyrektora sprzedaży na Polskę.

 
więcej...

Grecos nagrodził za grywalizację

Na tegoroczny wyjazd dla najlepszych agentów Grecos zabrał ponad 50 agentów na Kos. W czasie gali Grecos Adventure! touroperator wyróżnił Agnieszkę Zbróg, agentkę z łódzkiego biura Odkrywaj Świat, która w programie szkoleniowym „Grywalizacja” zebrała 16,65 tys. punktów.

więcej...

Marcin Wujec prezesem OSAT
Na zebraniu w Warszawie  członkowie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych wybrali nowy zarząd. Prezesem został Marcin Wujec.

więcej...

promocja
Najlepsza lekcja ever! - projekt edukacyjny targów TOUR SALON

Odkrywanie Śląska z Tomaszem Zubilewiczem, relacja Szymona „Simona” Radzimierskiego z wyprawy do Etiopii, tworzenie interaktywnej instalacji odwzorowującej podziemne formy natury, warsztaty robotyki i kodowania - te i inne atrakcje czekają na uczniów, którzy w tym roku wezmą udział w Najlepszej lekcji ever! podczas Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON.

 

więcej...

Maciej Wojnar Agentem Roku 2018Ekonomista z Krakowa, który niemal dwie dekady temu związał się z branżą turystyczną. Pracował w niej m.in. jako pilot, przewodnik, rezydent, również sprzedawca i dyrektor marketingu, wreszcie jako właściciel biura podróży Jagiellonia. Prywatnie miłośnik podróżowania, gór, narciarstwa i motoryzacji.

więcej...

Spotykamy się w Warszawie na targach TT Warsaw
Zapraszamy w dniach 22- 24 listopda na stoisko redakcji Wiadomości Turystycznych na Targach TT Warsaw, odbywających się w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Czekamy na Was w stoisku A2. Więcej czytaj w specjalnym wydaniu Wiadomości Turystycznych.

 
więcej...

Rozmawiamy o sprawach branży. W warszawskim hotelu Radisson Blu Centrum odbyło się VII Forum Agentów Biur Podróży
 

Program VII Forum Agentów


Partnerzy                           Partner wspierający                              Złoty partner
           Partner

Partner 

Partner

Partner

Partner Partner Partner Partner


Partner


Partner


Partner


Organizator

 

 

więcej...

promocja
Jesienno-zimowe nowości FlixBusa – połączenia do Szklarskiej Poręby, Bremy i Drezna

FlixBus nie zwalnia tempa. Pod koniec listopada i w połowie grudnia startują kolejne połączenia –m.in. do Szklarskiej Poręby, Hamburga, Drezna oraz Bremy. Do rozkładu, od 10 listopada, wróciła także linia na trasie Szczecin-Kraków, przez Gorzów Wielkopolski, Zieloną Górę i Wrocław. Większość połączeń jest już w systemie sprzedaży, a wkrótce do nich dołączy także linia 1304 na trasie Warszawa-Drezno.

 
więcej...

promocja
Turkish Airlines - zapraszamy do współpracy i wspólnego odkrywania świata

Turkish Airlines działają na polskim rynku od 2000 roku, ale to właśnie teraz, nauczeni latami lokalnych doświadczeń, postanowiliśmy odmienić nasz wizerunek i odświeżyć strukturę sprzedaży, marketingu i obsługi naszych Agentów na terenie Polski.


więcej...

VII Forum: Znaczenie niezależnych agentów rośnie

Marija Linnhoff, Prezes Verband Unabhängiger Selbstständiger Reisebüros - niemieckiej organizacji zrzeszającej niezależnych agentów turystycznych będzie gościem VII Forum Agentów. Stowarzyszenie skutecznie reprezentuje interesy samodzielnie działających doradców turystycznych.więcej...

promocja
Lubelskie zaprasza na workshop
 
więcej...

< 1 2 3 4 6 7 8 9 10   ...   89 >
 

»


Czytaj cyfrowe wydania Wiadomości Turystycznych >>>

Sylwetka

»» Jakub Piotrowski z Kępna, właściciel Biura Podróży Kuba Tour »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter