Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


W tym roku MerlinX z wirtualną rzeczywistością na Forum Agentów
Wirtualna rzeczywistość staje się coraz bardziej realnym sposobem na obsługę klienta w biurze podróży. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii klienci już na etapie wyboru oferty mogą zanurzyć się w atmosferze wypoczynku i relaksu. 

więcej...

Forum Agentów: Dominik Miłowski - Itaka jest nastawiona na dialog

Agenci uczestniczący w V Ogólnopolskim Forum Agentów Biur Podróży będą mieli możliwość porozmawiać także z przedstawicielem Itaki. Dominik Miłowski spotka się z siecią sprzedaży, by omówić plany na kolejne sezony.


więcej...

artykuł sponsorowany
Już wkrótce kolejna edycja Incoming Poland Gdańsk & Pomorskie region !

Wielkie odliczanie do kolejnej, trzeciej już edycji spotkań biznesowych dedykowanych branży turystycznej. Incoming Poland to jedna z najważniejszych imprez wspierających sieciowanie sprzedaży oferty przyjazdowej do regionu pomorskiego.


więcej...

Forum Agentów: Dertour zaprasza do stolika agentów zainteresowanych ofertą DER Touristik

O różnych modelach współpracy agencyjnej będzie można porozmawiać  w czasie V Ogólnopolskiego Forum Agentów Biur Podróży z prezesem Dertour Polska Tomaszem Rżysko.więcej...

Piramidy pod prywatnym zarządem

Egipski rząd zdecydował się powierzyć zarząd nad piramidami w Gizie prywatnym firmom. Jest to pierwszy krok w kierunku poprawy jakości usług oraz dostosowaniu kompleksu piramid do światowego poziomu.więcej...

Czytaj w najnowszym numerze WT 19/2016

ROZMOWA NUMERU Polska też się opłaca

W tym roku Polacy chętnie spędzali wakacje we własnym kraju. Tymczasem agenci zdają się jeszcze nie doceniać potencjału leżącego w rodzimym produkcie turystycznym. Zdaniem Efe Türkela warto tę strategię zmienić.


więcej...

Forum Agentów: Rząd kontra podatnicy VAT. Jak uchronić się przed kontrolą skarbówki
Klauzula nadużycia prawa daje urzędom skarbowym nowe możliwości kontroli podatników. Warto się więc przygotować - przeanalizować swoje dotychczasowe i planowe transakcje pod kątem istnienia ich uzasadnienia biznesowego i gospodarczego, i jego udowodnienia na wypadek kontroli. Kogo dotyczy klauzula, kiedy może być stosowana, jakie niesie za sobą skutki – o tym na Forum Agentów mówić będzie Justyna Zając-Wysocka.więcej...

Miasta w Dalekiej Azji najatrakcyjniejsze
Japonia, Chiny i region Zatoki Perskiej to kraje, które wykazują najwyższą dynamikę wzrostu odwiedzin turystów zagranicznych, wynika z najnowszej analizy Mastercard Global Destination Cities Index.


więcej...

Forum Agentów: Internet kontra agent - jak wygrać z wyszukiwarkami
Internet to skuteczne narzędzie sprzedażowe również dla agenta turystycznego, wystarczy nauczyć się umiejętnie je wykorzystywać. Jak stać się konkurencyjnym w dobie internetu i jak obsługiwać turystów, by chcieli kupować wakacje u agenta – podpowiedzą nasi prelegenci na V Forum Agentów.


więcej... [KOMENTARZE (1)]

bezpłatne pobierz wydanie
Turystyka kulinarna - poznaj bogactwo regionalnych smaków
Redakcja "Wiadomości Turystycznych" przygotowała kolejne wydanie specjalne poświęcone turystyce kulinarnej. Razem z nami wyrusz w podróż śladami wyjątkowych smaków i zapomnianych tradycji kulinarnych – od wizyty w restauracji serwującej tradycyjne dania, przez festiwale kulinarne aż po własnoręcznie wypieczony chleb.


więcej...

Rainbow na Forum Agentów: Nasza obecność jest niezbędna
V Ogólnopolskie Forum Agentów Biur Podróży będzie okazją do osobistego spotkania się z przedstawicielami największych i najważniejszych na rynku touroperatorów. Jednym z rozmówców, z którym będzie można podyskutować o rynku, współpracy agencyjnej, produkcie i najnowszych trendach jest Andrzej Tokarczyk, dyrektor działu sieci agencyjnej i franczyzowej w Rainbow.


więcej...

artykuł sponsorowany
Regiony coraz skuteczniej się promują. Portal MarketingMiejsca.com.pl opublikował raport
Pierwsza edycja raportu „Najlepsze działania promocyjne polskich miast i regionów” miała wyłonić samorządy, które w ostatnim roku zrealizowały najciekawsze z marketingowego punktu widzenia działania promocyjne. Autorzy raportu chcieli w ten sposób uhonorować ich twórców i zainspirować inne miejsca do poszukiwania nietypowych form promocji.


więcej...


Forum Agentów: Rozwiązujemy problemy – rozmowy B2B     

Masz problem, który powinieneś omówić z touroperatorem? Szukasz dobrego produktu? Irytują cię, praktyki stosowane przez pracowników touroperatora? Twoje interwencje są nieskuteczne?

W tym roku na Forum Agentów dajemy wam okazję do bezpośrednich spotkań i rozmów z dyrektorami sprzedaży touroperatorów. Swoją obecność potwierdzili przedstawiciele czołówki polskich firm turystycznych. A to dopiero początek.


więcej...

Komisja Europejska: sharing economy to nasza szansa
Kontrowersji wokół przedsiębiorstw aktywnych w sharing economy jest wiele, podobnie jak apeli, kierowanych m.in. do instytucji unijnych. Komisja Europejska opublikowała wytyczne, które mają pomóc państwom członkowskim w zapewnieniu zrównoważonego rozwoju w tym segmencie gospodarki. Konieczność stworzenia środowiska przyjaznego rozwojowi ekonomii współdzielenia dostrzega Jyrki Katainen, wiceprzewodniczący Komisji ds. miejsc pracy, wzrostu, inwestycji i konkurencyjności.


więcej... [KOMENTARZE (2)]

Koleje zdały test ze Światowych Dni Młodzieży

Światowe Dni Młodzieży były największym wyzwaniem organizacyjnym dla kolei w ciągu ostatnich 25 lat - zgodnie podkreślają przedstawiciele spółek PKP. W ich ocenie podróże pociągami przebiegły sprawnie i bezpiecznie. To efekt m.in. inwestycji oraz współpracy z różnymi służbami, w tym policją, strażą pożarną i pogotowiem ratunkowym.


więcej...

Przecieramy szlaki w pakietowaniu
TOP Touristik rozpoczęło działalność operacyjną dopiero parę miesięcy temu. Dr. Daniel Esavandi, prezes touroperatora, opowiada o doświadczeniach rynkowych i jak w Polsce korzysta z doświadczeń siostrzanej JT Touristik.


więcej...

Do Grodna bez wiz
Już w październiku zagraniczni turyści będą mogli zwiedzić białoruską część Kanału Augustowskiego, przylegające do niej okolice Grodzieńszczyzny oraz samo Grodno bez konieczności posiadania wizy.


więcej...

AGH otwiera studia podyplomowe poświęcone marketingowi miejsc
Na Wydziale Humanistycznym Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie już w październiku 2016 roku ruszają nowe studia podyplomowe „Marketing miejsc i kreowanie marek lokalnych”. To jedyna tak skonstruowana propozycja dydaktyczna w kraju. Rekrutacja potrwa do 30 września lub wyczerpania limitu miejsc.


więcej...

Karpaty łączą Polskę i Ukrainę

W Truskawcu (obwód lwowski) zorganizowano debatę polską-ukraińską. Głównym tematem rozmów był rozwój turystyki w Euroregionie Karpackim. Gospodarzem spotkania była Lwowska Rada Obwodowa oraz Stowarzyszenie „Euroregion Karpacki-Ukraina”.


więcej...

Czytaj w najnowszym numerze WT 18/2016

Wakacyjne miesiące pozwoliły odrobić straty

Do 34. tygodnia rynek podróży zorganizowanych skurczył się o prawie 5 proc., ale latem branża zanotowała sprzedaż wyższą niż w 2015 roku.


więcej...

< 1 2 3 4 6 7 8 9 10   ...   71 >
 

»


Czytaj cyfrowe wydania Wiadomości Turystycznych >>>

  » 26.01.2017 – KONFERENCJA 
500 lat Reformacji - konferencja prasowa DZT, Warszawa, organizator: Niemiecka Centrala Turystyki, Saksonia, www.ahk.pl/pl
» 17-19.02.2017 – TARGI
Tour Salon Tagi Regionów i Produktów Turystycznych,
Poznań, organizator: Międzynarodowe Targi Poznańskie, www.tour-salon.pl
» 24-26.02.2017 – TARGI
Międzynarodowe Targi Turystyczne Wrocław 2017,
Wrocław, organizator: MTT sp. z o.o., www.mttwroclaw.pl

Sylwetka

»» Eliza Smolińska, właścicielka BP Aleksander »więcej
.

»Newsletter

»

Zamów newsletter