Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Agent Roku 2016 - poznaj nominowanych: Magdalena Wandor


Magdalena Wandor – Marti Travel, Andrychów 

Agent rekomendowany przez Coral Travel Wezyr Holidays: Madgalena Wandor wyróżnia się świetną znajomością produktu oraz kierunków turystycznych. Ma wysokie wyniki sprzedażowe (biorąc pod uwagę lokalizację). Współpraca z touroperatorem przebiega wzorowo, bez najmniejszych problemów.

więcej...

Agent Roku 2016 - poznaj nominowanych: Danuta CyrskaDanuta Cyrska – Fantur s.c., Poznań

Z rekomendacji Grecos Holiday: Wyróżniliśmy biura, które może nie osiągają najwyższych obrotów, ale są cenionymi agencjami charakteryzującymi się wzorową współpracą oraz bardzo dobrą znajomością produktu Grecos. Fantur prezentuje wysoki poziom obsługi klienta i rzetelność, co oczywiście przekłada się na wysoki wskaźnik sprzedaży.

więcej...

V Ogólnopolskie Forum Agentów - w tym roku spotykamy się w warszawskim Airport Hotel Okęcie

23 listopada po raz piąty spotykamy się na Forum Agentów Biur Podróży. W tym roku o problemach turystyki i prognozach na przyszłość przedstawiciele branży będą dyskutować w Airport Hotel Okęcie. To dobra okazja, by poznać nowe miejsce na biznesowej mapie Warszawy.więcej...

Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji – dwie najbardziej umiędzynarodowione uczelnie niepubliczne w Polsce
W corocznym raporcie "Studenci zagraniczni w Polsce 2016”, przygotowywanym w ramach programu „Study in Poland” na czołowych miejscach znalazły się dwie warszawskie uczelnie z Grupy Uczelni Vistula: Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji.


więcej...

Agent Roku 2016 - poznaj nominowanych: Wanda Łempicka


Wanda Łempicka - 24 Holiday, Białystok
Agent rekomendowany przez Coral Travel Wezyr Holiday: To, co wyróżnia 24 Holiday wśród innych agentów to wysoki wolumen sprzedaży oraz współpraca z touroperatorem na najwyższym poziomie.


24holiday działa na rynku turystycznym od 2003 roku. Sprzedaż agencyjna imprez turystycznych stanowi podstawę działalności. Od początku działalności zdawaliśmy sobie sprawę, iż sukces w branży turystycznej jest o wiele trudniejszy niż np. w branży handlowej, gdyż nie sprzedajemy konkretnego produktu tylko marzenia.

 

więcej...

Agent Roku 2016 - poznaj nominowanych: Marek Ciszkiewicz

Marek Ciszkiewicz - Centrum Usług Turystycznych, Rzeszów
Z rekomendacji Rainbow: Centrum Usług Turystycznych działa na rynku turystycznym od 1993 roku. Z Rainbow Tours S.A. współpracuje nieprzerwanie od 2003 roku. Jest jednym z najlepszych Agentów Rainbow. Co roku ma bardzo wysokie wyniki sprzedażowe. Pracownicy jak i sami właściciele podchodzą do swojej pracy z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem. Przy tak dużej sprzedaży mają bardzo mały odsetek reklamacji. Właściciele bardzo sumiennie pilnują rozliczeń z naszą księgowością. W roku 2016 CUT mieli najlepsze wyniki sprzedażowe w regionie Wschodnim.

więcej...

Agent Roku 2016 - poznaj nominowanych: Ewa Liberman


Ewa Liberman - Gryzelda Travel, Piaseczno

Agent polecany przez Itakę: Nigdy nie było problemów z płatnościami. Biuro obsługuje właścicielka, który poświęca się w 100 procentach. Dostają zaproszenia co roku na konferencje i nigdy nie jadą, bo maja tak duży ruch. Wolą obsługiwać klientów. 
Nigdy nie było negatywnego słowa od innych agentów w mieście. Wyniki w takim miejscu są imponujące. 

więcej... [KOMENTARZE (1)]

Agent Roku 2016 - poznaj nominowanych: Agnieszka Rąpała


Agnieszka Rąpała – Rapala, Świdnica

Z rekomendacji Itaki: Najlepszy agent pod względem sprzedaży w regionie i jeden z lepszych w Polsce. Kładzie nacisk na rozwój pracownika, dba o potrzeby klientów. To uznana marka w regionie. 
Profesjonalny zespół, brak problemów finansowych – przykład dla innych biur, jak sobie radzić w trudnych czasach.

więcej...

Agent Roku 2016 - poznaj nominowanych: Joanna Kucińska


Joanna Kucińska – Travel Caffe, Katowice 

Agent rekomendowany przez Coral Travel Wezyr Holidays: 
To, co charakteryzuje Joannę Kucińską jako agenta, to głęboka znajomość branży turystycznej oraz produktu; doceniamy także świetne wyniki sprzedażowe biura oraz wysoki poziom obsługi klienta. 
Znana jest również ze swoich działań, które mają na celu rozwój sektora turystycznego w Polsce.

więcej...

Agent Roku 2016 - poznaj nominowanych: Agata BrylAgata Bryl - Holiday Land, Poznań

Agent rekomendowany przez Itakę:
Co roku wzrosty sprzedaży. Miła i profesjonalna obsługa. Biuro, dzięki dobrze dobieranej ofercie pod potrzeby klienta, praktycznie nie ma reklamacji na sprzedawany produkt. Zachowuje zawsze płynność finansową – nigdy nie mieliśmy żadnych opóźnień w płatnościach.

więcej...

artykuł sponsorowany
Trwa rejestracja uczestników na VIII GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI 

Kolejna edycja Gremium Ekspertów Turystyki pokazuje, że to wydarzenie nie tylko spełniło w minionych latach stawiane wobec niego oczekiwania, ale jest też imprezą, która sama ma wobec uczestników wymagania. (…) W moim odczuciu taka właśnie idea towarzyszy kolejnym Gremiom Ekspertów Turystyki i dlatego jest to wydarzenie nie tylko potrzebne, ale wręcz niezbędne, aby tworzyć nową jakość w zarządzaniu turystyką w Polsce. 
Wojciech Fedyk, Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej

 

więcej...

Forum Agentów: Chatbot - skuteczny sposób na przyciągnięcie klienta

Chatbot i wirtualna rzeczywistość to nowe trendy, które zaczynają nabierać coraz większego znaczenia także w branży turystycznej. O ich roli w procesie sprzedaży wakacji na V Ogólnopolskim Forum Agentów Biur Podróży opowie Tomasz Berdowski z MerlinX.

 

więcej... [KOMENTARZE (1)]

Agent Roku 2016 - Poznaj nominowanych: Marek Kamieński


Marek Kamieński –
Mag-Mar, Warszawa

Polecany przez Neckermann Polska: Jeden z czołowych agentów dbających o przejrzyste i jasne zasady współpracy pomiędzy agentami a touroperatorami w ramach OSAT-u. Biuro z 20-letnim doświadczeniem w sprzedaży agencyjnej wyróżnia się rzetelną obsługą klienta. Duża dynamika sprzedaży i przebiegająca bez zarzutu współpraca charakteryzują tego wybijającego się agenta na tle sieci sprzedaży.

 

więcej...

Agent Roku 2016 - Poznaj nominowanych: Magdalena Freudenreich-Nowak


Magdalena Freudenreich-Nowak, BP Soltur, Gniezno

Z rekomendacji Rainbow: Współpracujemy od wielu lat i obserwujemy wysoki poziom sprzedaży. Obsługa w biurze jest profesjonalna, dziewczyny wiedzą, co proponują, dobrze dobierają ofertę do klienta, są doświadczone w branży turystycznej. Jak na tak wysoką sprzedaż, odsetek reklamacji jest praktycznie niezauważalny. Rzetelność i terminowość wręcz nienaganne.

więcej... [KOMENTARZE (1)]

Agent Roku 2016 - Poznaj nominowanych: Barbara Dobrowolska


Barbara Dobrowolska –
BTiH Panda, Tczew

Agent polecany przez Rainbow: Nasz partner od wielu lat, z roku na rok generuje wzrost sprzedaży. Biuro ma bardzo nowoczesny wystrój a jego właściciele inwestują w reklamę oraz pracowników (szkolenia sprzedażowe, produktowe), co daje wymierne wyniki w sprzedaży. Agent rzetelny i profesjonalny. Biuro charakteryzuje się dbałością o klienta zarówno przy sprzedaży, jak i w obsłudze posprzedażowej.

więcej...

artykuł sponsorowany
TOUR SALON 2017 rozwija współpracę z POT

TOUR SALON rozwija w nowych dziedzinach współpracę z Polską Organizacją Turystyczną. W programie wydarzeń pojawią się nowe punkty. Ponadto w 2017 roku do Poznania wróci uroczysta Gala Złotych Certyfikatów POT – prestiżowych wyróżnień w branży turystycznej. 


 

więcej... [KOMENTARZE (1)]

Czytaj w najnowszym numerze WT 21/2016


DWUGŁOS Czy sprzedawać ryzykowne kierunki?
Na polskim rynku istnieje duże zapotrzebowanie na niedrogi produkt w ciepłych krajach jak Turcja czy Egipt. Czy agenci powinni promować aktywnie kierunki uznane za potencjalnie niebezpieczne, czy lepiej z nich na razie zrezygnować? Na to pytanie odpowiadają: Joanna Kucińska i Marcin Wujec.


 

więcej...

Agent Roku 2016 - poznaj nominowanych: Aleksandra Dmytrasz 


Aleksandra Dmytrasz – StarTours, Toruń 

Agent nominowany przez Itakę. Szczególnie doceniany za pomysłowość w pozyskiwaniu nowych klientów i duże wzrosty sprzedażowe, szczególnie w segmencie wyjazdów grupowych. Biuro ma bardzo dobry kontakt z władzami miasta – umie się zareklamować, dba o właściwy wyeksponowanie wizerunku Itaki w biurze. Kolejne plusy to bezproblemowe płatności oraz rozwój pod względem szkoleń sprzedażowych i wyjazdów studyjnych.

więcej...

Agent Roku 2016 - poznaj nominowanych: Przemo Niewiadomski


Przemo Niewiadomski - Bon Voyage, Poznań

Z rekomendacji Neckermann Polska: Czołowy TOP agent z blisko 20-letnim stażem we współpracy z Neckermann Podróże. Najwyższa jakość świadczonych usług przez profesjonalny zespół. To, co wyróżnia Bon Voyage, to zorientowanie na potrzeby klienta oraz doskonała znajomość produktu turystycznego. Współpraca przebiega bez zarzutu, na jasnych biznesowych zasadach.

więcej...

Grecy zapraszają polską branżę do współpracy

Firma North Events wraz z Polską Izbą Turystyki zaprasza na pierwsze Polsko-Greckie Forum, które odbędzie się 2 grudnia o godz. 12.00 w hotelu Marriott w Warszawie jako główna część dnia branżowego przed targami Grecka Panorama.


więcej...

< 1   ...   296 297 298 299 300 302 303 304 305 306   ...   369 >
 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter