Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Agent Roku 2016 - poznaj nominowanych: Przemo Niewiadomski


Przemo Niewiadomski - Bon Voyage, Poznań

Z rekomendacji Neckermann Polska: Czołowy TOP agent z blisko 20-letnim stażem we współpracy z Neckermann Podróże. Najwyższa jakość świadczonych usług przez profesjonalny zespół. To, co wyróżnia Bon Voyage, to zorientowanie na potrzeby klienta oraz doskonała znajomość produktu turystycznego. Współpraca przebiega bez zarzutu, na jasnych biznesowych zasadach.

więcej...

Grecy zapraszają polską branżę do współpracy

Firma North Events wraz z Polską Izbą Turystyki zaprasza na pierwsze Polsko-Greckie Forum, które odbędzie się 2 grudnia o godz. 12.00 w hotelu Marriott w Warszawie jako główna część dnia branżowego przed targami Grecka Panorama.


więcej...

Katarzyna Fabiańska – nowym Country Manager polskiego oddziału firmy Travelport
Firma Travelport poinformowała o powołaniu Katarzyny Fabiańskiej na stanowisko Country Manager polskiego oddziału firmy. Fabiańska pełniła dotychczas funkcję Senior Business Development Manager w regione Europy Wschodniej. więcej... [KOMENTARZE (1)]

Touroperatorzy wytypowali najlepszych agentów

Wybór Agenta Roku będzie mocnym akcentem V Forum Agentów Biur Podróży. 23 listopada poznamy najlepszego, który zostanie wyłoniony spośród agentów nominowanych przez największych polskich touroperatorów. Kto nim zostanie? Z pewnością ktoś, kto charakteryzuje się rzetelnością i profesjonalizmem, dobrymi wynikami sprzedaży, zaangażowaniem, wzorowym podejściem do klienta. Poznaj kandydatów do tytułu Agenta Roku.


więcej...

Forum Agentów: Ekspert radzi, jak przetwarzać dane klientów
Ochrona danych osobowych to temat, który powinien agentów szczególnie zainteresować. W czasie piątej edycji Ogólnopolskiego Forum Agentów Biur Podróży o problematyce tej będzie z uczestnikami rozmawiał Marek Pióro z firmy Global Information Security. więcej...

Forum Agentów: Pakietuj dynamicznie z MerlinX

Dynamiczne pakietowanie to jeden z najważniejszych przedmiotów zajmujących ostatnio polską branże turystyczną. Co prawda idea tworzenia wakacji pod klienta liczy sobie już całkiem sporo lat, dziś – dzięki odpowiednim rozwiązaniom technologicznym – staje się coraz dostępniejsza.więcej...

Czytaj w najnowszym numerze WT 20/2016

ROZMOWA NUMERU Niemieccy touroperatorzy sprzedają krajową ofertę

Potencjał rynku wyjazdów krajowych jest ogromny, mówi Martin Katz, dyrektor działu dojazdu własnego w Grupie FTI Touristik.


więcej...

Forum Agentów: Neckermann o Pięknej Polsce, czyli o zaletach oferty krajowej

Jednym z uczestników rozmów stolikowych w czasie V edycji Ogólnopolskiego Forum Agentów Biur Podróży będzie Efe Türkel, wiceprezes zarządu Neckermann Podróże.więcej... [KOMENTARZE (2)]

Wakacje bez biura podróży. Polacy wolą organizować wyjazdy samodzielnie?

Zdecydowana większość Polaków organizuje wakacje samodzielnie. Trend ten widoczny jest przy wyjazdach krajowych, ale także coraz bardziej przy zagranicznych.


więcej... [KOMENTARZE (3)]

Norbert Pfefferlein: Tradycyjni agenci kontra wyszukiwarki internetowe. Jaka czeka nas przyszłość

Jak sprawić, by agent był postrzegany przez klienta jako lepszy wybór niż internet?  Warto nauczyć się wykorzystywać nowe technologie tak, by stać się rozpoznawalnym i konkurencyjnym doradcą turystycznym. Jak to osiągnąć – wyjaśni gość specjalny V Forum Agentów – Norbert Pfefferlein, wiceprezes ASR – Stowarzyszenia Niezależnych Agentów Turystycznych i Touroperatorów w Niemczech.więcej...

Forum Agentów: Z Grecos Holiday o współpracy. Rezerwuj termin
V Ogólnopolskie Forum Agentów Biur Podróży - odbywające się już za miesiąc - będzie okazją do spotkania się z przedstawicielami Grecos Holiday. – Tematów do rozmów z pewnością będzie mnóstwo – mówi Janusz Śmigielski, wiceprezes Grecos Holiday.


więcej...

artykuł sponsorowany
Listopadowe spotkania branżowe TSS Polska
Zapraszamy Państwa na kolejną edycję spotkań organizowanych przez TSS Polska w ramach listopadowego roadshow. Tym razem spotkania odbędą się w Szczecinie (7 listopada), Poznianiu (8 listopada) i we Wrocławiu (9 listopada).


więcej...

bezpłatnie pobierz wydanie
TT Warsaw  świat na wyciągnięcie ręki
Do targów TT Warsaw – jednej z najważniejszych w Polsce imprezy turystycznej – pozostał nieco ponad miesiąc. Już teraz warto sprawdzić, co ciekawego czeka nas w Warszawie. Pobierz bezpłatnie i czytaj specjalne wydanie przygotowane przez redakcję „Wiadomości Turystycznych” na targi – TT Warsaw Preview 2016.


więcej...

W tym roku MerlinX z wirtualną rzeczywistością na Forum Agentów
Wirtualna rzeczywistość staje się coraz bardziej realnym sposobem na obsługę klienta w biurze podróży. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii klienci już na etapie wyboru oferty mogą zanurzyć się w atmosferze wypoczynku i relaksu. 

więcej...

Forum Agentów: Dominik Miłowski - Itaka jest nastawiona na dialog

Agenci uczestniczący w V Ogólnopolskim Forum Agentów Biur Podróży będą mieli możliwość porozmawiać także z przedstawicielem Itaki. Dominik Miłowski spotka się z siecią sprzedaży, by omówić plany na kolejne sezony.


więcej...

artykuł sponsorowany
Już wkrótce kolejna edycja Incoming Poland Gdańsk & Pomorskie region !

Wielkie odliczanie do kolejnej, trzeciej już edycji spotkań biznesowych dedykowanych branży turystycznej. Incoming Poland to jedna z najważniejszych imprez wspierających sieciowanie sprzedaży oferty przyjazdowej do regionu pomorskiego.


więcej...

Forum Agentów: Dertour zaprasza do stolika agentów zainteresowanych ofertą DER Touristik

O różnych modelach współpracy agencyjnej będzie można porozmawiać  w czasie V Ogólnopolskiego Forum Agentów Biur Podróży z prezesem Dertour Polska Tomaszem Rżysko.więcej...

Piramidy pod prywatnym zarządem

Egipski rząd zdecydował się powierzyć zarząd nad piramidami w Gizie prywatnym firmom. Jest to pierwszy krok w kierunku poprawy jakości usług oraz dostosowaniu kompleksu piramid do światowego poziomu.więcej...

Czytaj w najnowszym numerze WT 19/2016

ROZMOWA NUMERU Polska też się opłaca

W tym roku Polacy chętnie spędzali wakacje we własnym kraju. Tymczasem agenci zdają się jeszcze nie doceniać potencjału leżącego w rodzimym produkcie turystycznym. Zdaniem Efe Türkela warto tę strategię zmienić.


więcej...

Forum Agentów: Rząd kontra podatnicy VAT. Jak uchronić się przed kontrolą skarbówki
Klauzula nadużycia prawa daje urzędom skarbowym nowe możliwości kontroli podatników. Warto się więc przygotować - przeanalizować swoje dotychczasowe i planowe transakcje pod kątem istnienia ich uzasadnienia biznesowego i gospodarczego, i jego udowodnienia na wypadek kontroli. Kogo dotyczy klauzula, kiedy może być stosowana, jakie niesie za sobą skutki – o tym na Forum Agentów mówić będzie Justyna Zając-Wysocka.więcej...

< 1   ...   296 297 298 299 300 302 303 304 305 306   ...   368 >
 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter